Досі ніхто з чортківців не може повірити, що Роман Ільяшенко загинув, що 30 серпня 2014 року (це день, коли був поранений боєць) чорним хрестом смерті ляже на його долю. До цього часу рідні, друзі, знайомі плекали в душі надію побачити Романа усміхненого та щасливого на порозі рідної домівки, але жорстока смерть назавжди склепила йому повіки.

Завтра Чортків проведе в останню путь Героя України, патріота, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО на сході України. Роман Ільяшенко загинув у бою під Іловайськом, виборюючи незалежність, свободу та відстоюючи територіальну цілісність України.  Він був життєрадісною людиною, хорошим сином і братом, другом, справжнім патріотом своєї Батьківщини. Вшанувати героя та розділити горе родини прийдуть сотні/тисячі небайдужих краян, для яких смерть земляка стала спільною бідою.
Біль втрати невимовний та непоправимий. Страшна і трагічна смерть. Смерть, яка забирає найкращих. Молодих, красивих, улюблених, щасливих.
Завтра з 10-ї по 14-ту годину у церкві Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії відбудеться прощання із загиблим на Сході України чортківським військовиком Романом  Ільяшенком. О 14.00 год. чин похорону відслужать місцеві священики, хоронитимуть Героя о 16-й годині на центральному кладовищі міста.
Роман  Ільяшенко назавжди залишиться жимим у наших серцях, у серцях наших дітей та внуків. Бо він захищав нашу державу від російських загарбників, оберігав наш мир і спокій, бо світлій пам’яті безневинно загиблих у війні із карателями і терористами Бог дарує вічність…
Герої не вмирають.

Клепсидра2