Сім років тому, 30 листопада, побачив світ перший номер журналу “Золота Пектораль”. Щоденна і клопітка праця редакції над часописом та дієва підтримка письменників і читачів дала добрі сходи.

Нині «Золота Пектораль» – всеукраїнський літературно-мистецький та громадсько-публіцистичний журнал, і, разом з тим, літературний рух, який об’єднує жителів Тернополя та Івано-Франківська, Львова, Луцька, Донбасу, Чернівців, Києва… Представлений одночасно у різних форматах, він, природньо, не залишає байдужим письменницьку аудиторію і читачів.

– Перший – то сам журнал «Золота Пектораль». Також започатковано видання додатку «Золота Пектораль плюс», де публікуємо нові імена українського літературного простору та альманах «Сонячне гроно» – де вміщене вибране з кращих літературних дебютів, молоде слово. Інший наш напрям – офіційний сайт «Золотої Пекторалі», його веб-адреса http://zolotapektoral.te.ua/ – це новинний ресурс, де, окрім найновіших подієвих матеріалів з культурного життя країни знайдете фото- та відео репортажі, анонси мистецьких подій, місцеві новини Чотківщини (пам’ятаємо, що виходить журнал саме в Чорткові, хоч і має загальноукраїнський статус) і, найголовніше, перед читачами постане оновлений архів номерів (сьогодні над ним працюють комп’ютерники), відкривши який, ви можете ознайомитися з журналом і при потребі, завантажити електронну версію.

Також ми представлені в соціальних мережах – в «Фейсбуці» заходьте на сторінку під назвою «Журнал «Золота Пектораль» – https://www.facebook.com/ZurnalZolotaPektoral?ref=hl, в мережі «Вконтакті» ми звемося Софія Скіфська – http://vk.com/id173533047, на сайті «Однокласники»  наш профіль називається Журнал Золота Пектораль – http://www.odnoklassniki.ru/profile/541504222639. Модеруванням сторінок в соцмережах займається безпосередньо головний редактор, в мережі  «Вконтакті» також модерує сторінку Іванка Стеф’юк, помічниця головного редактора – https://vk.com/id83044253 .

Започатковано видавництво «Золота Пектораль» та серію «Бібліотека «Золотої Пекторалі». Також регулярно проводимо фестивалі, зустрічі та творчі вечори, куди запрошуємо всіх поціновувачів українського слова, у Чорткові працює книгарня «Золота Пектораль».

One Response

  1. Юрій

    Щиро вітаю “Золоту Пектораль” із семиріччям. Це вік першокласника. Пошли Господи дістатися Випускного балу!
    Добра і Миру Вам! Щиро Юрій Роговий.