У Гальбронні відбувся вечір під назвою «Жінки, які здивували світ», на який були запрошені українці, переміщені  до Німеччини під час війни, розв’язаної російською федерацією проти українського народу.

І на цей раз літературний вечір вдався. Тон задавала Анастасія Козак, громадська і політична діячка, яка опікується біженцями. Жінка підготувала заворожуючі розповіді про видатних українок історія  яких пов’язана з боротьбою  за власну національну ідентичність. Це справжні героїні українського народу починаючи з княгині Ольги і закінчуючи розповіддю про наших сучасниць.

Зворушливою була атмосфера після основної частини зустрічі, в якій україночки мали довірливі приватні діалоги з доповідачем. Пропонували проводити подібні заходи і в подальшому, значно рорзширюючи діапазон великих українок. В подальшому запровадити «Літературні вечорниці», де мова  йтиме про визначних діячів України.

Віра Марущак, письменниця з Миколаєва, зворушливо подякувала Анастасії Козак, про в Німеччині не забуті імена вдатних письменниць-українок: Олени Теліги, Ірини Сеник, Софії Русової, Ірени Калинець, Ганни Барвінок, Ліни Костенко, Оксани Забужко. Ці імена уже вписані в історію рідної держави.

На кінець зустрічі  потішила Настя Турчин, бандуристка з Нової Каховки, виконавши мелодії на народному інструменті.

  Пресслужба МОО НСПУ