Через війну на сході нашої держави з російськими окупантами чортківські “афганці” відмовилися від святкування 26-ої річниці виведення військ з Афганістану. Натомість планується провести мітинг-реквієм, пом’янути молитвою  загиблих учасників бойових дій на афганській війні та бійців, полеглих в зоні проведення АТО.

Мітинг-реквієм відбудеться 15 лютого о 13-ій год. біля пам’ятника воїнам-“афганцям” в Чорткові (вул. Копичинецька).

Час не владний загоїти душевні рани усіх людей, кого торкнулося чорне крило глибокого смутку, страхіття війни. Спогади про жорстокі війни (і колишню афганську, і теперішню – вітчизняну!!!) – це уроки для майбутніх поколінь, це застереження надто амбітним політикам, які сіють смерть, горе, сльози…
Ми повинні завжди пам’ятати тих, хто загинув в Афганістані та на сході нашої країни. Ці хлопці ціною власного життя рятували і рятують у боях своїх побратимів, вони захищали і захищають нас з вами.
Пам’ять про них у наших серцях житиме вічно.

One Response

  1. Патріот (був в Афгані)

    Тільки не допускайте до цього мітингу Вівата, Батринчука та іже з ними, бо вони не мають морального права брати участь у патріотичних заходах – відмили гроші на заходах в неділю, коли на стадіоні на Кадубі з районів з’їхалися – ніби самооборона. Люди здавали останні гроші з пенсій, зарплат в штаб національного спротиву, а ці крадії витратили їх на цирк – хочете воювати, то йдіть на війну, а не грайтеся в неї.