22 грудня о 18:00 видавництво «Ярославів Вал» та книгарня «Є» презентуватимуть книгу «Поети Брати Бурлюки. ТОНКОФІНҐЕРПРИНТ» (вірші) («Ярославів Вал», 2014).

Це перше в історії України видання, яке знайомить вітчизняного читача з творчістю відомих земляків поетів братів Бурлюків. Давид – уродженець хутора Семиротівка під Лебедином на Сумщині – один з батьків російського футуризму в поезії і живопису, відома постать у світовому мистецтві. Його рідний брат Микола (народився в полтавській Котельві) – також активний учасник руху кубофутуристів, залишив по собі цікаву і оригінальну творчу спадщину. «Тонкофінгерпринт» – видання-білінгва: вірші друкуються і в оригіналі, і в перекладі. Це перша спроба відтворити доволі складні тексти двох українців рідною для них мовою. Як писав Давид Бурлюк, він мав намір перейти на українську, однак так і не встиг. Тож збірку можна вважати здійсненням його мрії. Книга виходить у рік 130-річчя від дня народження Давида Бурлюка і стане в неодмінній нагоді кожному, кого цікавить творча спадщина уродженців України.

До участі запрошені: Іван ДРАЧ, Дмитро ГОРБАЧОВ Вадим СКУРАТІВСЬКИЙ, Олександр ВЕРТІЛЬ (автор перекладу), Володимир ПАНЧЕНКО, Сергій ГРАБАР, Павло ЩИРИЦЯ.

Ведучий – Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

Адреса: вул. Лисенка, 3 (метро «Золоті ворота»).

Акредитація: 230-81-19, 486-53-78