Гравці юнацької волейбольної команди Борщівського агротехнічного коледжу вже другий рік поспіль  виборюють звання чемпіонів України. У напруженій і досить нелегкій боротьбі між шістьма чоловічими і чотирма жіночими командами з усієї України, у рамках фінальних змагань Всеукраїнських спортивних ігор з волейболу, наші земляки довели, що вони – найкращі, найкмітливіші і непереможні.

Змагалися волейболісти на базі Білгород-Дністровського державного аграрного коледжу, що в Одеській області. Свої навчальні заклади представляли, як вже мовилося, команди із всіх куточків країни: Мелітополя, Кіровограда, Кіцмані, Кам’янця-Подільського, Миколаєва, Білгород-Дністровського і ще багато інших.
Керівник фізичного виховання Борщівського агротехколеджу Наталія Жаровська розповідає, що борщівську команду зустрічали дуже тепло і приязно, а сам дух змагань був дружнім і щирим, хоча, звичайно, і досить напруженим. Тренер команди Сергій Іванишин доклав усіх зусиль, аби наші гравці здобули відчутну перемогу.
Як завжди, за своїх спортсменів, як за рідних дітей, вболіває директор коледжу Ярослав Козій. Він завжди супроводжує волейболістів на усі змагання і спартакіади. І не лише супроводжує, але й неабияк підтримує. Гравці кажуть, що його присутність є хорошим талісманом, знаком того, що вони повинні здобути перемогу!

 Ірина Мадзій.
На фото:
Ми – чемпіони України!
Тренер Сергій Іванишин із кубком переможця.

unnamed

One Response

  1. Ігор

    Приємно, що не дарма, в 2010 році, Марилівський спиртзавод маючи філію в Борщові профінансував чудове підлогове покриття спортивного комплексу Борщівського агроколеджу.