20 жовтня 2013 року у Чикаго (США) відбувся конкурс краси «Міс Українська Діаспора – 2013». Найкрасивішою дівчиною української діаспори в Америці було обрано 20-річну  Соломію Крунь з Чорткова.

Правда цю інформацію “Золота Пектораль” отримала з неофіційних джерел, бо прізвище переможниці конкурсу краси наразі ще на широкий загал не виносилось…

 “Покажи всьому світу, що ти – українка” – саме з таким галом стартував конкурс Міс Українська Діаспора, участь у якому взяли красуні українського походження, які живуть за кордоном.

 Дійство відбулося в Copernicus Theater у Чикаго. Красуні дефілювали в українських строях під чарівну гру скрипаля-віртуоза Василя Попадюка, демонстрували свої таланти, показували вміння танцювати разом із запальною співачкою, переможницею Євробачення Русланою Лижечко і, звичайно, виходили на подіум у вечірніх сукнях.

Нагадаємо читачам, що цей головний конкурс краси в українській діаспорі відбувається щороку в Чикаго, США за участі високоповажного журі. У концертній програмі виступають українські зірки, а за корону найпривабливішої українки діаспори змагаються красуні, які постійно або тимчасово живуть за межами України.

Організатором конкурсу є Медіа-портал української діаспори VIDIA, найбільший незалежний інформаційний ресурс у діаспорі.

Детальніше про цей найкрасивіший захід українців США “Золота Пектораль” розповість перегодом, коли вляжуться усі пристрасті новколо поважного конкурсу. А зараз вітаємо Тебе, Соломіє, з перемогою, визнанням. Ми, чортківчани, тішимося Твоєю перемогою, ми співаємо Тобі сьогодні “осанна”, бо Ти, справді,  достойна такого визнання і пошани. Нехай щасливиться і гараздиться Тобі в усьому.

One Response