Сьогодні, 29 травня, у загальноосвітніх школах Чортківського району пролунали останні дзвоники, які нагадали, що закінчився навчальний рік, а попереду – щаслива пора літніх канікул та відпочинку. На свято останнього дзвоника до Косівської ЗОШ І – ІІІ ступенів завітав голова районної державної адміністрації Михайло Сташків, який звернувся із привітальним словом до педагогічного, учнівського, батьківського колективів та громадськості села з побажанням миру, добра, віри у краще майбутнє українського народу.

«Я твердо вірю, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни», – резюмував  Михайло Сташків.
Під час урочистостей новий очільник РДА за досягнення у навчанні та активну позицію у шкільному житті, участь у олімпіадах, конференціях, виставках вручив почесні грамоти і премії учням школи.
Опісля, голова районної державної адміністрації провів громадські слухання із громадою села щодо проведення адміністративно-територіальної реформи за участі сільського голови А.Бідочко, директора школи Л.Петрів, представників депутатського корпусу. На початку, очільник району акцентував увагу на основних аспектах реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», зокрема, про переваги, які матимуть громади, що об’єднаються добровільно. Зустріч проходила у форматі живого діалогу, де жителі села висловили свої пропозиції, зокрема громада планує почути думку більшості жителів села. На всі поставленні запитання мешканці населеного пункту отримали вичерпні відповіді. На завершення, звертаючись до присутніх, Михайло Сташків закликав присутніх бути більш активними, адже наше майбутнє, у наших руках.

                                                        

                                                        

                                                        

                                                          

                                                          

 

One Response

  1. косів

    ніяких громадських слухань сташків не проводив, зібралося 5 батьків після дзвоника і він шось невнятне там бурмотів. а тут розписали його так що ніби він дійсно щось там тямить в реформі – він так тихо бубнів і сам не розумів про що балакає.як його начальником таким зробили?