5 липня 2015 року об 11:00 год.  будуть проведені позачергові звітно-виборні збори Тернопільської обласної організації  НСПУ. 

Кандидати, що будуть висуватися на посаду голови Тернопільської ОО НСПУ повинні до 28 червня 2015 року подати відповідну заяву у Спілку і підготувати програму щодо її розвитку і подальшої діяльності.
Правління ТОО НСПУ
Післямова. Знаємо з власних джерел, що Наталя Пасічник мала нестримне бажання залишитися головою тернопільської письменницької організації за рішенням ради ще на два роки, яко заступник світлої пам’яті Євгена Безкоровайного. Але члени ради наполягли на необхідності проведення зборів, які призначили через 40 днів.

8 коментарів

 1. Олег Вікторович

  Ходять чутки ніби Зіновій Кіпибіда хоче висуватися. А чому б і ні – гідний очільник-графоман для графоманської спілки.

 2. Ігор (gal@ukr.net)

  Прикро спостерігати, як пан Погорецький вдається до методики комуністів “травити” тут в убогих коментарях на убогому сільському сайті людину лише за те, що вона хотіла припинити цей безконечний потік графоманів в ТОО НСПУ. Пан Погорецький, начебто колишній військовий, а опускається до такої ницості. Проте що хотіти від організації, в яку понаприймали графоманів типу пана Косенка і які тепер чорнорото визначають, якими мають бути письменники. А спілка? Що спілка? Нехай завалиться.

 3. Інна Невідомська

  А правду кажуть, що Роман Скиба пише чи редагує вірші Наталки Пасічник?

 4. Іван Кравець

  Пане Погорецький, не ображайте “нобелівського лауреата”!!!

 5. Володимир Погорецький

  нема коментарів від путінських блазнів і не буде, бо їх місце на смітнику історії, а не при керівництві творчої спілки.

  • Ігор (gal@ukr.net)

   “Путінські блазні” – це давно немодно. А щодо історії, то вона – дуже вибаглива дама і судить по таланту. На смітнику історії місце лише графоманам.

 6. Олександр Косенко

  А як взагалі може бути членом НСПУ особа, котра відверто сповідує та пропагує імперські погляди, виряджені у лубяні тоги “пацифізму”? Це не “полювання на відьом”, це питання виживання нації. І питання авторитету НСПУ, як саме НАЦІОНАЛЬНОЇ спілки письменників.

 7. Володимир Погорецький

  на сайті “золотої пекторалі” клони пасічник не будуть мене ображати в своїх коментарях. ваша думка, путінські блазні, для мене, то пустий звук.