Четвертого лютого надійшла тривожна інформація про перекриття мешканцями сіл Базар, Палашівка та Полівці траси у Джурині в напрямку до Івано-Франківська. Таким способом люди висловили свій протест, а фактично саботаж четвертій хвилі мобілізації, що проходить зараз в Україні.

На місце події виїхав військовий комісар Чортківського районного військового комісаріату полковник Леонід Підручний. Протестувальники зустріли його вельми не дружелюбно. І хоч військовий комісар намагався їм пояснити, що причиною мобілізації є необхідність провести ротацію військовиків, які вже майже рік перебувають у зоні АТО, люди його так і не зрозуміли.
Цілком імовірним є те, що у населених пунктах працюють провокатори, які підбурюють жителів до саботажу. Їхнє завдання – зірвати зміцнення Збройних Сил України, щоби вони не вийшли на новий рівень захисту держави. Виявити таких та притягнути до відповідальності – справа честі правоохоронних органів.
Захист України – священний обов’язок кожного. Від цього не можна ухилятися.

11 коментарів

 1. gilgamesh

  Цитата: “Цілком імовірним є те, що у населених п.унктах працюють провокатори, які підбурюють жителів до саботажу”
  Шановна редакціє (та автор)!
  Вибачте за КАТЕГОРИЧНІСТЬ, але написавши про ТАКЕ припущення, складається враження, що ви або живете в ІНШОМУ місті/районі, або десь в задзеркаллі, або ж занадто високої думки про своїх земляків. Можна довго ТУТ розводитись про відповідальність, моральність влади та побожність душпастирів, особливо, тих, в яких з кожним роком пАкращується фінансово-матеріальний стан, а разом з ним підвищується «статус» в очах тих жлобо-рагулів, які НЕ ЧИТАЮТЬ ані ваше, ані БУДЬ-ЯКЕ інше адекватне електронне чи паперове видання, але виникають в зв’язку з цим певні сумніви щодо їхньої відповідальності перед громадою та моральності в очах своїх парафіян. Це – наші «рідні» ватніки, які, перепрошую за сленг, «хавають» лише «відфільтрований» зомбопродукт.
  Включіть мізки і згадайте, ЯК починалась НАША хвороблива і «халявна» Незалежність!
  Саме тоді ТАКІ, як ЦІ жлоборагулі та хохловатніки, в ТІ часи підпалювали або обкидали фекаліями Хрести борців за волю Україну, встановлені в 1990-х роках в селах нашого району переважно греко-католицькими громадами в «проблемних» селах району. Всіх їхніх «звитяг» за ті непрості часи ТУТ не перелічити. Думаєте, що вони змінились і стали патріотами? Факти, на жаль, доводять, що не стали. І свідченням ЦЬОГО є не лише ЦЕЙ факт. Не заперечую, що в нашому районі загалом та місті, зокрема, є СПРАВЖНІ патріоти, які мовчки роблять ЩОСЬ КОНКРЕТНЕ для НАШОЇ країни, а не лише для себе на своєму «обійстю». Патріоти, які не горланять, вижлуктивши піввідра шмурдяку, «Слава Україні», або які обвішують та обклеюють свої «нафаршировані» джипи національною символікою. Але відкрию вам «страшну» таємницю, що таких (справжніх патріотів) меншість.
  Саме наші «рідні» жлобосовки вважають, що «нехай за довбаний Донбас воюють довбані даунбасівці». З ТАКИМ «містечково-екслюзивним» суперпатріотичним патріотизмом МИ багато навоюємо! А що (не дай, Боже), як на нашу рідну Галичину нападуть ЯКІСЬ вороги? І тоді слобожани чи волиняни, подоляни, буковинці чи поліщуки скажуть: «ТО ВАША ГАЛИЧИНА – САМІ ЗА НЕЇ І ВОЮЙТЕ!»
  А тому не шукайте провокаторів (якщо хтось вважає, що вони до нас заїжджають «оттуда»)! Нам ТУТ своїх «рідних» – пофігістів, циніків та захланних жлобів, – вистачає! Їм начхати на ВСЕ і на ВСІХ. Головне, відсидітись десь в погрібі, за «великов чи малов калабанев» або ше десь, де подалі, вище або глибше від війни.
  З іншого боку, ПРОБЛЕМА й в тому, що МИ ВСІ знаємо і бачимо, КОГО САМЕ мобілізують. Адже до «войска» чомусь(?!) не беруть мажористих синків – відгодованих і пихатих. Нещодавно почув про те, як в нашої землячки забрали на війну третього сина, а перед тим забрали двох (з трьох!). Хто в ТАКОМУ випадку повірить в щирість нашої влади та СПРАВЕДЛИВІСТЬ?
  На такі випадки повинні були б звертати увагу і надавати їм публічності наші громадські організації та патріотичні партії, а також місцеві (міські та районні) депутати, які обрані для того, щоб НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ПРЕДСТАВЛЯТИ ІНТЕРЕСИ РАЙОННОЇ та МІСЬКОЇ ГРОМАД відповідно, але деякі з них самі, напевно, думають, про те, як би самим чкурнути «во время люте» за «калабаню»…
  А ви кажете – «працюють провокатори»…

 2. Володимир

  Не лише виявився журналіст Коцаба зі Станіслава ганьбою України. А жителі нашого району не кращі. Ви що, проститутки, хочете Вови Пухуйла? Очевидно, вонючий москальський чобіт миліший. Не подобається щось – той шуруйте до Раші. Дорога відкрита, вонючі чмирі.