В смт. Гусятин відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед команд ветеранів Афганістану, присвячений пам’яті загиблих воїнів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Чотири команди-учасниці, які представляли Тернопільське і Скалатське міські відділення, Гусятинське районне відділення та Тернопільську обласну організацію Української Спілки ветеранів Афганістану, провели змагання за коловою системою.
Здобувши три перемоги, головний приз турніру завоювала команда Тернопільської міської УСВА. У її складі виступали Сергій Лісовий, Роман Храпцьо, Володимир Олійник, Василь Бутрин, Роман Дмитрик, Олександр Рогов, Ігор Тарас та Ігор Гав’юк. Тернополяни виграли у побратимів зі Скалата (3:1), Гусятина (4:2) та обласної організації (2:1).
Срібні нагороди виборола команда футболістів з Гусятина у складі Володимира Сагайдака, Василя Лабазовича, Івана Лабазовича, Ярослава Ухача, Віктора Сагайдака, Тараса Ковальчука, Василя Ворона, Івана Довгошиї, Володимира Керчея, Степана Литвина та Петра Турчина. Гусятинці подолали скалатчан (2:1) та побратимів з обласної організації (3:2).
Бронзовим призером змагань у стали представники Тернопільської обласної організації ветеранів Афганістану: Олег Підодвірний, Максим Підодвірний, Юрій Авраменко, Степан Федірко, Роман Сампара, Олег Швед та Володимир Ченецький. У поєдинку ветеранів обласної організації зі скалатчанами результат виявився нічийним (1:1), проте різниця забитих і пропущених голів — за обласними ветеранами.
Організатор турніру — голова Гусятинського районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Михайло Храпливий — висловив подяку Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації за багаторічне сприяння у проведенні турніру.