Бестселер німецького журналіста Бориса Райтшустера «Путінократія. Людина влади та її система», виданий харківським видавництвом «Виват», відзначений першим місцем у номінації «Обрії» (науково-популярна література) Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2014».

Книга Бориса Райтшустера вперше була опублікована в Німеччині у 2006 році і відтоді двічі перевидавалася (оригінальна назва – «Демократура Путіна»). Книга була заборонена до видання в Росії, а її автор сьогодні вважається серед німецьких публіцистів ворогом номер один російського президента. В Україні торік книгу надрукувало українською та російською мовами видавництво «Виват» (Харків).
Автор книги, який із 1999 по 2011 роки керував московським бюро журналу «Фокус», копітко досліджує питання, яким чином одна людина створила систему, де одноосібній волі підкоряється величезна держава. Усі висновки аргументуються фактами, цифрами, звітами, різними документами.
«Видання «Путінократіі» стало для нас відображенням нашої громадянської позиції та частиною нашої місії, і ми щасливі, що книга отримала таку високу оцінку експертів на національному рівні. Ми працюємо над новими резонансними проектами і, думаю, не раз дамо привід для появи нашого імені на вершинах різних рейтингів», – заявила генеральний директор видавництва «Виват» Юлія Орлова.
Всеукраїнський рейтинг «Книжка року» існує вже 15 років, змагання кращих видань відбувається в 14 номінаціях. Головна мета рейтингу – підтримати українську книгу і вітчизняного книговидавця.

One Response