В останньому випуску народної програми “Караоке на майдані” (телеканал СТБ) 17-річна Ольга Старовойт з Чорткова здивувала Ігора Кондратюка відмінним співом, але для перемоги їй не вистачило трішки везіння і якихось десять гривень.

У першому турі дівчина заспівала пісню “Я стану морем” Ані Лорак, а коли пройшла до фіналу, обрала “Simply the Best” Тіти Тьорнер. І хоч обидва виступи були бездоганними, перемогу здобув суперник нашої землячки.
Втім, без подарунків Ольга не залишилася – вона отримала DVD-караоке, корзину товарів від спонсора проекту та футболку учасника шоу. Щодо зібраних коштів, то їх учасники програми добровільно віддали на допомогу пораненого бійця.
Окремі тернопільські ЗМІ цю інфомацію вже оприлюднили. Нам залишається тільки додати кілька штрихів до творчої біографії дівчини: Оля Старовойт минулого року закінчила чортківську школу-інтернат із срібною медаллю. Її музичні здібності у дитячих роках помітили вихователі дитсадка “Веселка”№3, згодом вона з відзнакою закінчила музичну школу по класу “фортепіано”, три роки була вокалісткою Чортківського РБК ім. Катерини Рубчакової, виступала на різноманітних культурних заходах, які проходили у нашому районі. Написала дві пісні “Run away”, “Mania”. Має намір найближчим часом записати свою нову пісню на українській мові. Зараз Оля Старовойт навчається у столиці (студентка Київського НУБПУ), а коли у неї з’являється вільний час, то займається написанням пісень та віршів.

3 коментарі