27 жовтня цього року в Будинку культури смт. Заводське відбувсь концерт, приурочений до Дня визволення України від фашистських загарбників. Головним гостем свята став переможець проекту ,,Голос. Діти” Роман Сасанчин. Юний співак вдруге завітав до Чортківської околиці, однак цього разу своє музичне вітання присвятив учням ДНЗ ,,Чортківське ВПУ”.

Цільова аудиторія радо зустрічала вокаліста. З оригінальними музичними та танцювальними вітаннями на сцені Будинку культури виступили  ансамблі  ,,Вишиванка” (під керівництвом викладача Марії Базилюк) та ,,Орхідея” (під головуванням викладача Ірини Шевчук), зразковий танцювальний колектив ,,Галичанка” (під керівництвом Ірини Гоменюк). Усе – для України і про Україну, найголовніші цінності народу.

День визволення від фашистських загарбників – вшанований памятний день, котрий актуальний й для сьогоднішнього буремного часу. Досить важливо, щоб про цей день памятали і знали, а головне – завжди знаходили протидію нацистській чумі, у яких би вона виявах не була…

Надія Сасанчин

006

004

002