Останній дзвіночок пролунав для керівництва Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» – пише WestuaNet. Партосередок, який практично розірвали «свободівці» внутрішньопартійними протистояннями, що базуються на конфлікті бізнес-інтересів, опинився на грані найсерйознішого за всю історію партії скандалу, причиною якого стало безвідповідальне керівництво В.Стаюри.

 

Невиконання останнім своїх домовленостей з депутатами міської та районних рад, які належать до фракцій ВО «Свобода», щодо розподілу сфер впливу над бізнесом та лобіюванням їх інтересів перед керівництвом Тернопільської ОДА, призведе до виходу багатьох з них найближчим часом зі складу своїх фракцій.

Намагаючись через свою довірену особу – керівника Чортківської районної партійної ячейки І.Калакайла залишити під своїм контролем всі напрямки комерційної діяльності, В.Стаюра спровокував конфлікт між ним та іншими депутатами районних і міської рад, зокрема, з В.Градовим та П.Волошиним. Саме вони і ініціювали питання щодо виходу підконтрольних їм депутатів зі своїх фракцій.

Пікантності ситуації придає той факт, що по сьогоднішній день В.Стаюра приховує дану ситуацію від О.Тягнибока, чим забезпечить останньому досить неприємний сюрприз. Звичайно ж, після того, як все вийде на гора, Тернопільську область можна вважати втраченою в електоральному сенсі.

Поставивши у списку своїх пріоритетів власне збагачення вище партійної ідеї та інтересів, В.Стаюра також підставив під удар і одного з народних депутатів – «свободівців» – О.Сиротюка, який, на своє нещастя, мав необережність лобіювати призначення голови Чортківського районного осередку І.Калакайла перед керівництвом партії.

Зрозуміло, що найближчим часом у «Свободі» полетять голови. Інше питання, чи допоможе це хоч трохи повернути довіру потенційних виборців на Тернопільщині і чи зупинить очільників інших обласних організацій, у більшості з яких ситуація не дуже відрізняється від наведеної.

http://realno.te.ua