Вчора, 29 січня, декілька сотень осіб зібралося на мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам’яті 97-ї річниці подвигу Героїв Крут, що відбувся на центральній площі Героїв Євромайдану.

Вшанувати пам’ять загиблих Героїв прийшли керівники району і міста, священнослужителі, студенти місцевих коледжів, учні шкіл, активна громадськість району.
Священики відслужили поминальну панахиду за полеглими студентами у бою під Крутами та героями сьогодення: Небесної Сотні, воїнів АТО, а також наших “кіборгів”, які гідно захищали Донецький аеропорт 242 дні. У свою чергу до присутніх звернувся протосинкел Бучацької єпархії УГКЦ отець Володимир Заболотний, який провів паралелі між подвигом трьохсот молодих хлопців та героями Євромайдану і війни на сході України. Головним чином, закликаючи присутніх не залишатися байдужими до подій, які відбуваються в країні та стати у лави Збройних сил України, щоб бути гідними нащадками своїх батьків. Опісля, відбулося символічне запалювання лампадок у формі тризуба, – повідомляє прес-служба Чортківської РДА.

3 (1)

0

5

1

4

7

6