Шановний Українцю! Нашій вільній, незалежній державі на ймення – Україна, загрожує страшна небезпека. Збройні сили Росії, під виглядом «зелених чоловічків», спочатку захопили Крим, а тепер разом із терористично-бандитськими формуваннями розпалили вогонь війни і на материковій частині Східної України.

На захист рідної Вітчизни стали всі, хто вважає себе патріотами, гідними сподвижниками героїв визвольних змагань від Северина Наливайка і до Романа Шухевича. Українська армія та добровольчі батальйони, демонструючи неабияку звитягу, дають гідну відсіч агресорам. Окупанти вже на власній шкурі відчули, що мають справу з нащадками відчайдушних українських козаків під проводом гетьмана Івана Виговського, які дощенту розгромили стотисячне полчище Московії під Конотопом у 1659 році. Безславна, ганебна поразка чекає путінських найманців і у скорому майбутньому.
Українські вояки-герої протистоять одній з найсильніших армій світу, і це не секрет. Але наше військо за порівняно короткий період зміцніло, а його мужні воїни у боях відродили славні традиції минувшини. Агресія змусила нашу миролюбну державу почасти перевести рейси економіки на воєнні потреби. Суттєво збільшились видатки з держбюджету на обороноздатність країни. Оголошено також четверту хвилю часткової мобілізації.
Антиукраїнська пропаганда, маховик якої набрав максимальних обертів, робить все можливе для того щоби зірвати мобілізаційний процес, і таким чином значно послабити військову потугу України. Закликаю вас не піддаватися на провокації, не вірити усіляким агітаторам-панікерам, лжепророкам та іншим українофобам, які є елементом так званої п’ятої колони. Пам’ятайте – це наші вороги, яничари імперії зла!
Шановний Українцю! Твоя страждальна Україна як ніколи потребує твоєї допомоги. Ти не воюватимеш ні за Порошенка, ні за Яценюка, ні за будь-якого чиновника. Ти – боронитимеш свій солов’їний край, як самовіддано боронили його твої хоробрі предки. Ти ж не хочеш щоби завтра п’яний москаль глумився над твоєю дружиною, дочкою чи сестрою, не хочеш щоби завтра ти сам став рабом з усіма відповідними наслідками? Тоді не ховайся і не втікай від свого священного обов’язку – стати у стрій захисників України.
Сміливих, сповнених рішучості та патріотизму справжніх мужчин віком від 20-ти до 60-ти років запрошую прийти до військового комісаріату, який зараз працює цілодобово. При собі обов’язково треба мати військовий квиток та паспорт громадянина України.

Україна – в небезпеці!!! Захисти її, Українцю!

Маю честь, Леонід Підручний, військовий комісар Чортківського районного військового комісаріату, полковник

One Response