Урочистий вечір з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження композитора Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання Державного Гімну України «Ще нам, браття-українці, усміхнеться доля» відбувся у неділю 26 квітня 2015 року у РБК ім.Катерини Рубчакової. Участь у заходах взяли представники влади, керівники підприємств, установ та організацій, молодь та небайдужа громадськість краю.

Для кожного українця ім’я М. Вербицького в першу чергу асоціюється з мелодією Національного і Державного гімну України. Проте, композитор плідно працював у різних галузях музичного мистецтва, створив низку цікавих хорових, оркестрових і музично-драматичних композицій. Іван Франко цілком слушно називав його «найзначнішим талантом» серед галицьких композиторів.
Перед присутніми виступив народний депутат України Олег Барна. У своїй промові він відзначив, що сьогодні мелодія і слова Гімну України набули абсолютно нового значення.
Патріотичні рядки «душу й тіло ми положим за нашу свободу» вже нікого не залишають байдужим. Адже на сході країни зі словами Державного Гімну на устах виборюють мир і спокій українські військовослужбовці, – повідомляє прес-служба РДА.
Під його мотиви ми прощаємося з нашими Героями. І це вже не просто мелодія, слова, це – наша біль і надія. Він звучить сьогодні могутньо й гордо – як символ невмирущої сили народу, котрий обрав шлях свободи і незалежності.
На завершення пролунала молитва за Україну – урочистий музичний твір, відомий також під назвою «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».