29 січня – День пам’яті героїв Крут. Світлу память загиблих молодих українських  патріотів вшановують по всій Україні. Не оминули увагою ці трагічні події і установи виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області. Засуджені у тісній взаємодії та за допомогою представників адміністрації підготували низку заходів, проявивши  свою небайдужість, історичну пам’ять, шану до полеглих та й просто свою активну громадянську позицію.  

В цей день для засуджених проводились лекції, бесіди на дану тематику.

У Збаразькій виправній колонії (№ 63) для  жінок проведено урок на тему: «Бій під Крутами». У бібліотеці установи відбулося відкриття книжкової виставки під гаслом «Пам’яті героїв Крут».

В період з 28 по 29 січня 2016 року, з метою підвищення патріотизму та незламності духу, засудженим, які відбувають покарання у господарській обслузі  Чортківської установи виконання покарань (№ 26)  працівниками соціально-виховної та психологічної служби установи була прочитана лекція на тему: «Герої Крут, подвиг юних українців», а також продемонстровано  відеофільм: «Бій відлунав».

 У Копичинській виправній колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 112) засуджені долучилися до вшанування пам’яті герої Крут. На тематичному уроці історії зроблено короткий екскурс у минуле, ознайомивши слухачів із реальними причинами подій.

Усі проведені виховні заходи  покликані зміцнювати,  патріотичні почуття засуджених,  вселяти дух лицарства, гідності та самоповаги.

Прес-служба

управління ДПтС України в Тернопільській області

100_4096

100_4098

S2900006