«Презентації, які не відбулись» під такою назвою у Миколаївській Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького було проведено вечір що на ньому  представлено   книги трьох відомих миколаївців, які пішли у засвіти – Сергія Гаврилова, Володимира Пучкова та Олександра Топчія: «Цирк Турпоход Союз», «Акации южный акцент», «От первого лица».

Вони вийшли за підтримки програми «Культура». Експертна група підтримала друк цих книжок. Як зазначила Інга Хоржевська модератор вечора, директор ЦМБ ім. М. Л. Кропивницького ці книжки потрапили до усіх бібліотек міста.

В атмосфері дружнього спілкування гості вечора згадували тих, з ким працювали свого часу, проводили разом дозвілля і виїжджали у відрядження, чиї імена по справжньому близькі й знакові, адже кожен з авторів – особистість. Сергій Гаврилов – історик, Олександр Топчій  – тележурналіст, Володимир Пучков  поет, журналіст.

Книга письменника Володимира Пучкова «Акации южный акцент», – це зібрання його поезій. Є тексти, які раніше не друкувалися. Велика кількість цікавого, бібліографія, чимало фотографій Володимира Юрійовича, QR-коди, завдяки яким можна послухати пісні на його вірші.

Віра Марущак, голова Миколаївської ОО НСПУ, говорила Володимира Пучкова, не лише як про письменника, а й про людину доброї душі, який не афішуючи своїх вчинків, платив  спілчанські внески за хвору колегу.

До дня народження поета, а це буде у березні наступного року, буде встановлено дошку пам’яті у літературному сквері, біля берізки, яку посадив сам поет.

Пресслужба Миколаївської облорганізації  НСПУ

20211210_150400