У журналі представлено поетичні добірки Володимира Гільчука, Світлани Ілляшенко, Ірини Карпенко, Ігоря Фарини, Петра Остап’юка, Володимира Сенцовького, Любові Мотузок та В’ячеслав Щербача.

Вікно у світ шанувальників прози відкривається циклом новел Володимира Сапона «Пшениця на Хрещатику», оповіданнями Тетяни Сидоренка «Про мовчала стара світлина», Михася Ткача «Мандри Мишка» та «Переляк від рудого кота», Володимира Фриза «Галицька Каліфорнія», Віталія Леуса «Катамаран», Леоніда Луцюка «Танго галактик», Леоніда Кнорозока «Життя стариці Десни».

У розділі «Літературознавство» читачі дізнаються про есе Володимира Кузьменка «Українська русистика сьогодні: від реалій до ідеалу» та Тетяни Дзюби «Катастрофізм  художнього простору оповідання Р. Сайсебаєва «День, коли обвалився світ». 70-річчю професора Ніжинського університету Олександра Ковальчука присвячуються стаття Оксани Капленко. Подається дослідження Зігріда Ріхтер  «Гоголь і католицька церква» у перекладі з німецької Анатолія Роліка.

У нарисі «На крутозламі життя» Олександра Забарного йдеться про ще одного репресованого у 50-тих роках викладача Ніжинського педінституту Андрія Косінова.

У сторінці для дітей Лариса Ткач друкую гумористичні вірші. У замітці Олега Гончаренка розповідається про кращу книжку Сербії, видану чернігівцями Сергієм та Тетяною Дзюбам.

На обкладинці часопису вміщена репродукція з картини «Чернігівська старовина» Юрія Хімича.

 Володимир САПОН