16 серпня у Чорткові відбудеться фестиваль “Гольський-fest”. На початку тижня голова райдержадміністрації Михайло Сташків провів робочу нараду щодо підготовки до проведення такого модерного і незвичного для чортківців і гостей нашого міста фестивалю.

У нараді взяли участь начальник цеху телекомунікаційних послуг №143 Руслан Заяць, начальник Чортківського замкового відділення Володимир Грицик та співорганізатор фестивалю Ірина Брунда.
Даний об’єкт входить до складу Національного заповідника «Замки Тернопілля». Зараз споруда пустує, руйнується і нічим не приваблює туристів. Завдання запланованого фестивалю – відродити активне життя замку і цим самим привабити туристів до Чорткова, – власне, такі міркування висловив районний очільник.

Назвали фестиваль на честь колишнього власника замку – Станіслава Гольського, якого чортківці знають, як щедрого мецената: у 1610 році він пожертвував кошти на будівництво нового кам’яного (замість дерев’яного) замку і домініканський костел…

У програмі заходу діятиме: театральна сцена, на котрій виступатимуть лицарі, вуличний театр з Івано-Франківська, відбудуться танцювальні майстер-класи, читання віршів, прози, презентація книжок. Дійство проходитиме за участю  українських гуртів – “Мeдoвий Пoлин”, “Тeльнюк: Сecтpи”,  “Мандри”, “KozakSystem” та “Тріода”.

В ході фестивалю працюватиме аніматор-казкар,  відбуватиметься фотовиставка “Чортків у об’єктиві”.

Впродовж усього фестивалю на території замку працюватимуть художники-карикатуристи.

Вартість квитка:

У передпродажі – 70 грн.

На вході у день фесту – 100 грн.

Зібрані кошти підуть на реконструкцію замку та на закупівлю берців бійцям АТО.