Повідомлення про крадіжку з помешкання, що в селі Переходи надійшло у чергову частину Чортківського райвідділу УМВС України в Тернопільській області від господаря, громадянина Російської Федерації.

Живе потерпілий в Чорткові, а квартира, в яку проник злодій, належить його батькові. Він зазначив, що не був в селі чотири дні, а коли повернувся, то побачив розбите вікно і зниклі 700 гривень.
На місце злочину одразу приїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці опитали людей. За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника Чортківського райвідділу міліції Валентина Юрчака, злодієм виявився 17-річний односельчанин потерпілого, який не навчається і не працює. Хлопець на місці крадіжки залишив чимало своїх відбитків. Після затримання він зізнався у скоєному і сказав, що заліз у чужу квартиру, бо потрібні були гроші. Вкрадене юнак одразу розтратив у розважальних закладах та клубах.
Справа внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 185, частиною 3 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло). Відповідно до Кримінального кодексу за такий злочин можна потрапити за грати від трьох до шести років. Але, каже Валентин Юрчак, зважаючи, що хлопець неповнолітній і це його перше притягнення, суд може дати йому умовний термін відбування покарання.

СЗГ УМВС України в Тернопільській області