Вже більше півроку, як росія оголосила війну проти України, назвавши це «військовою операцією». Вже більше півроку їх війська обстрілюють українські міста, знищують цілі житлові райони, вбивають мирних людей. Але росія отримала масштабний супротив на всіх фронтах — військовому, дипломатичному, економічному, інформаційному. Кадри звірств російських військових назавжди відображені не лише у пам’яті українців, а й на фотографіях.

Овруцька центральна бібліотека імені Андрія Малишка запрошує всіх овручан та жителів громади, гостей міста на виставку світлин Юлії Хоменко, нашої землячки, журналістки Першого Житомирського (онлайн-видання), фотографині… Авторські фото були зроблені біля будинків, які розбила російська авіація в Овруцькій громаді… Моделі ж на фото- уособлення образу незламності, стійкості та віри в нашу Перемогу…
Насправді таких фото сотні та, на жаль, їх може стати ще більше. Всі вони передають жах, біль та страждання українського народу. За кожним із фото стоїть історія — сумна, трагічна, героїчна. Україна ніколи не забуде цю війну, агресію та терор народу.
Завітайте на виставку!!! Вона проходитиме на другому поверсі бібліотеки. Впевнені, що світлини Юліїї Хоменко не залишать Вас байдужими… Автору важлива думка кожного відвідувача…
Вхід на виставку безплатний, але за бажання кожен відвідувач може долучитися до збору коштів на потреби 95-ї бригади або придбати одну з картин.