У Тверській єпархії процвітають гомосексуальні зв’язки між священиками і послушниками. Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у блозі протодиякона Андрія Кураєва, який опублікував сповідь кількох колишніх духовних осіб, що піддавалися домаганням.

“Було весело. Але! З часом молитва, духовне життя залишилися тільки фоном, всередині було тільки – розгульне життя, пиятики, сміх над простими пОписами, вульгарні анекдоти та інше.
До життя простого священика нам прищеплювали огиду. Я тільки й думав, скільки він мені дасть особисто після архієрейської служби.
Так минуло два місяці. У мене з’явилися дорогі шмотки, архієпископ мене міг поцілувати в губи з язиком і погладити по попі прямо на вечірній службі. Мене стали брати в лазні”, – зізнався колишній послушник РПЦ.
За його словами, все життя полягало в зовнішній ревній службі, єлейних промовах, в той час, як усередині – одні тільки лазні, гроші, секс, а також злість і ненависть до жінок і сільським попам.
“Вперше мене посвятили в “свої ” не в Твері. Внутрішньо я був готовий. На жаль, так. Я звикся, що по-іншому ніяк. Мені сто раз говорили, що “так всі живуть”. І патріарх Алексій в першу чергу. Мені показували софрінський календар з фотографіями єпископів і говорили: ось цей *** з патріархом багато років живе – і тепер великий святитель … Мене посвятили по-справжньому в Україні, у Почаївській лаврі. В архієрейських апартаментах. На свято ми приїхали. Мене “подарували” владиці з України, а зовсім молодий чийсь хлопчик зайняв місце на ліжку у нашого архієрея. Після урочистостей, після блиску сусального золота, після пишних промов про Бога і Церкви ми поїхали назад. Але я змінився. Я відчув всередині дуже страшну порожнечу. Я нічим не міг її заповнити. Ні майбутніми благами, ні подарунками, ні вином”, – написав колишній послушник РПЦ.
За його словами, після призначення в Торжок нового намісника архімандрита Даниїла монастир перетворився на гей-притон. “Туди не тільки звозили геїв, але і розбещували хлопців з округи. Але робив Данило все дуже грубо. Гвалтував відкрито. Навіть у цивільний суд подавали жертви. Погрожував розправою. Владика Віктор був цьому тільки радий. Приїжджали туди в “бані”- намісник з Нілової пустелі Аркадій з братією з ігуменом Філаретом Гусєвим (дуже мерзенний тип), намісником зі Стариці – ігуменом Дмитром, новим келейником – ієродияконом Діонісієм Батраєвим, о. Вадимом Капітоновим”, – зізнався колишній послушник.

Цензор.НЕТ