Брати Лужецькі розсказали російським журналістам, які, як пишуть, взяли в них інтерв’ю, передавши запитання через родичів ув’язнених чоловіків, що їх здав СБУ рідний батько.

Нагадаємо, братів-двійнят Ярослава й Дмитра Лужецьких затримали в одному з барів торік у липні в Тернополі за підозрою в створенні терористичної організації.
Тоді у прес-службі прокуратури Тернопільської області повідомили, що було встановлено, що у липні 2014 року двоє 28-річних братів-тернополян вербували жителів області для участі в діяльності терористичних організацій «Донецька народна республіка» та «Луганська народна республіка» і проведення акцій протесту проти дій державної української влади.
Чоловіки мали відправляти найманців у Росію — в Ростов-на-Дону для тренувань. Вони інструктували, організовували матеріальне забезпечення, практичне тренування, бойову підготовку тих, кого схиляли до співпраці, у спеціальних таборах на території Російської Федерації для їх подальшої участі у терористичних акціях на Сході України.
За участь у бойових діях на боці ДНР та ЛНР тернополяни обіцяли завербованим грошову винагороду — від 8 000 до 15 000 грн в місяць, з додатковою оплатою за кожного вбитого українського військовослужбовця та правоохоронця.
Народились вони на Кіровоградщині, а до Тернополя переїхали 11 років тому, одружились на тернополянках, були власниками будівельної фірми «Мега Простір», працівники якої скаржилися, що роботодавці-Лужецькі не платили їм зарплатні.
Російські журналісти тепер зробили із братів безневинних жертв, навіть героїв, на яких чинить тиск українська влада. Лужецькі розповіли, що в кафе з представниками Партії регіонів просто обговорювали військовий переворот і «захоплення влади хунтою в Києві», а також і те, що відбувалося на той момент в Донбасі.
На запитання російських журналістів, що відбувається зараз із рідними, відповіли буквально:«Рідні для нас, це тільки наші сім’ї, це дружини і діти. Мама наша живе в Кіровограді, і ми їй байдужі, тут навіть не варто про неї говорити. На тата вже давно натиснули, і як ми нещодавно дізналися, саме він нас і здав СБУ».

Акценти

One Response

  1. тетяна

    Не знаю наскільки вони терористи, але нас на гроші кинули, ще й самовпевнені хами