Я, простий роботяга із с.Пробіжна, Орест Мурава, в першу чергу хочу сказати, що не претендую на жодну посаду, не хочу посісти чиновницьке крісло і  прийти у владу. Щоб люди зрозуміли, моя стаття –  це не піар, не бажання працювати у владі, а біль душі. Також скажу, що я  не маю вищої освіти, не вчився у ВУЗах, лиш пройшов житейські інститути, і тому вірю, що Україну можна змінити на краще, якщо почати з себе. Тому був активним учасником Революції Гідності в Києві, не пропускав патріотичних заходів в м.Чорткові, до сьогодні не міняю свою позицію щодо боротьби за мирне та достойне майбутнє рідної країни.

Мій племінник зазнав поранення на Майдані і є інвалідом, швагро воює в АТО в Луганській області, моя  діяльність нині спрямована на допомогу хлопцям, які воюють на Сході. Тому  із своїми соратниками з ГО «Майдан» надаємо усю посильну допомогу тим, хто найбільше її потребує. Але мене дуже болить те, що керівники партійних осередків району ну ніяк не можуть покинути насиджені теплі партійні офіси, добре налагоджену фінансову складову і піти, показавши приклад на війну. На попередній сесії районної ради я мав слово про соціальний захист населення та мобілізацію і казав Віктору Шепеті – керівнику районного БЮТу, що нині час такий, що треба йти і захищати свою країну: беруть простих хлопців і вони не жаліються, що в них якісь проблеми з здоров’ям, а йдуть у бій за нас з вами.
Звернувся до керівників всіх партійних організацій району, які є депутатами райради, і зокрема тих, хто балотувався на виборах до Верховної Ради, а саме – Шепети, Вівата, Калакайла, чи пам’ятають вони лозунг часів ІІ Світової війни «РАЙКОМ ЗАКРИТИЙ-ВСІ ПІШЛИ НА ФРОНТ»? Адже, хто як не очільники районних партійних структур, депутати районної ради повинні показати приклад і піти добровольцями на фронт?! Я наголосив, що я зразу ж напишу заяву в добровольці, і не тільки я, а й багато жителів району.

А тут Шепета комісований ще, як він казав, в 11 класі. То може пора переглянути його медичний діагноз, може він вже виздоровів з того часу? Під час мого  виступу на сесії райради, побачив іронічну усмішку Шепети, на що зразу ж сказав, що треба йти воювати на Східний фронт, а не воювати з жінками, мстити тим, хто пішов з партії “Батьківщина”, а пішли всі через його негідні вчинки. Та навіть якщо і стріляти не зможе, то різати хліб, копати траншеї точно йому посильно.

Пам’ятаю писали, що лідер Чортківських свободівців Іван Калакайло йшов добровольцем в АТО. Писали, що незважаючи на малолітню дитину, не маючи відповідної фізичної підготовки, знань та вмінь він йде воювати. Але не дойшов, а ще кажуть, що спеціально для таких Свободівців, яким потрібен піар на військових діях створено батальйон “Січ”, тренувальний табір якого оснащений за останім словом науки техніки та дизайну. То чого хлопці з сіл, діти бідних простих батьків не йдуть в ту «Січ»?

І таких прикладів можна наводити багато, от штаб національного спротиву, до якого входять і вищезгадані особи, і відомий колишній комуніст Батринчук, не є ніде зареєстрованою структурою, а групкою самозванців. Бо на наш запит надісланий в реєстраційну службу нам її керівник Красноштан дав відповідь, що в Чортківському районі громадське формування «Штаб національного спротиву» не зареєстроване та не легалізоване шляхом письмового повідомлення про утворення. Їхній член штабу, заступник голови адміністрації Віват то взагалі окрема тема для статті – як послухав його виступ останній, то скажу, що я не маю інститутів, але так неграмотно би ніколи не висловився. Але він ж працює за вказівками Шепети, то мусить певно, в ролі навіть клоуна, відпрацьовувати займану посаду у владі. А міг би, як Бандера, на якого посилається, тоже показати нам приклад і першим стати в стрій, бо не чекають його вдома ні стара мама, ні молода дружина, ні малі діти. А замінити на посаді заступника є кому – жінок багато, які це достойніше зроблять, а мужчин на фронт!

Писати можна дуже багато про цих, хто вже до влади дорвався після Майдану. Чи зачіпить їх люстрація чи вони безнаказанні, бо післяреволюційні? Вірю, люди, що ми їм не простимо їхньої корисливості, ми без законів про люстрацію будемо люструвати всіх, хто заслужив. Грубо, по-хлопськи. Бо інакше і далі регіонали, колишні мєнти в Чортківському районі будуть займати хлібні посади, при тому будучи вже і пенсіонерами, і інвалідами, бо вміли зробити собі посвідчення, коли і де треба. А в міській раді і далі Шепета буде розмножувати бютівське коріння, бо треба там ще вкорінити того зла – і в терцентрі, і в архітектурі, і в земельному, і в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. То може, люди, треба вже то зупиняти? ГО «Майдан», наголошую, не хоче посад, в нас керівник пенсіонер, рядові члени команди – просто люди, які хочуть добра своїй країні, тому звинувачувати нас у боротьбі за владу просто нема резону.

 Пройшов місяць після мого виступу на сесії райради і напередодні 8-го березня я хотів поздоровити очільників партійних організацій в районі і депутатів райради чоловічого роду з жіночим днем 8 березня. Але потім подумав, що на фронті жінки добровольцями воюють, а ті хто прагне влади, бореться за владу підлими методами і є у владі, завдяки квотним призначенням, не вартують найменшої уваги, щоб порівняти їх зі сміливими жінками. То ж вкотре вимагаю бути мужчинами і дати відповідь на виклик щодо «кинутої мною рукавички» на сесії 3 лютого. Адже всі бачили фільми, читали в книгах, що на виклик на дуель кожен мужчина, який себе вважав чоловіком, давав позитивну відповідь. І це показувало, що він не боягуз.

 Шановна громадо, от такі особи нами керують! Хочемо вимести це сміття з нашого краю! Хто з нами – приєднуйтеся! Вітаємо у своїй команді порядних людей!

                                                           Орест Мурава

Изображение 014

33 коментарі

 1. неля

  Свого під носом не бачать, а щось десь почують- добавлять, приплетуть і вже є сенсація. А що ви особисто зробили в такий важкий для України час, крім того, що пишете брехню (і це вже доказано в останній статті на Чортківських новинах) а то навіть і не пишете, а лише підписуєтесь, ба вже навіть не перетруджуєтесь підписуватись а підписуються за вас. Це така ваша посильна боротьба? Це для того гинуть наші діти України, щоб ви займались таким блудством, підлістю? В час великого посту, в час такого тяжкого періоду для України ви творите гріх. Якщо вже вияснили, що ви така гнида, то я б радила тим людям яких ви облили своїм брудом подали на вас в суд, і щоб ви відповіли за вашу “правду”. Ви можливо і не регіонал, але себе продали тим ригам, бо так служити їм може тільки хробачлива душа.Схаменіться, будьте людиною, якщо ще можете, бо те болото чим раз більше вас затягує.

  • Орест Мурава

   Я Орест Мурава не був політиком, але життя завело в політику. Я не був детективом і відношення до міліції не маю, але гейби став Шерлоком Холмсом. На рахунок типу фальсифікації мого підпису під заявою яку написав про адміністраційних працівників в СБУ і адміністрацію скажу, що підписувався і писав Я – ОРЕСТ МУРАВА, заступник голови ГО «Громадський Майдан» І Нічого Ні Я Ні Організація Ніде Не Спростовували і про це я написав на Чортківські новини, але вони ще чомусь цього не надрукували. А то, що підписи не однаковісінькі на підписаних документах, то скажу, що я не працював і не працюю у канцеляріях, звіти не здаю, тому не виробляв ідеального зразка підпису, тому мої закарлючки не всі однакові! Але я дуже дякую долі, що завдяки моїм закарлючкам ми разом, шановна громадо Чортківщини нарешті вияснили звідки ростуть ноги нашого інсайдера який написав купа брехливих коментарів під моєю статтею на Золотій пекторалі . А ноги ці ростуть з адміністрації, бо як пише на чортківських новинах буцім Світлана Волощук insayder1@i.ua, що я не підписував папір, то я скажу що вона якраз не Волощук, ну а Світлана з РДА то так. Отже ноги брехливого інсайдера в будинку адміністрації, а голова його така сама немудра сидить в офісі Батьківщини на вул.. сонячна. Але то все є добре – пишіть і показуйте своє істине лице – з цього видно хто з ким і хто який! І ще мені дивно, що адміністрація мала би тихенько готувати відповідь на мій запит увизначені терміни, бо винні,бо про їхне з Шепетою “чаєпитіє” у робочий час весь район гудить, навіть назву придумали кафе “Ромашка”, а вони ну зовсім пустилися берега – почали щось брехати про якусь фальсифікацію, мене брудом обливати! не вам мене судити – дали вам запит, готуйте відповідь, а тепер винесли ви цю тему на публіку – до кінця її і будемо публічно розглядати. А в суд, будь ласка! Є фото ваших посиденьок і навіть запис, і свідків огого! так що давайте, спробуйте свої сили!І ще мені дивно, як то при живому голові чи то вик обов голови, наради проводить з працівниками колишній голова Шепета– навіть я би такого не стерпів! А ви, якшо готові за Шепету топитися, так як хоптян за януковича, то так і робіть.

   • Чортківські новини

    Пане Орест, не хочемо вступати з Вами в будь-які перепалки чи приймати жодну сторону “конфлікту”. Однак вважаємо неприпустимим обріхувати наше видання. Усі ваші листи, коментарі чи будь-які інші матеріали ми публікували. Жодного вашого листа з приводу достовірності чи недостовірності Ваших заяв в СБУ немає. Цьому ми бачимо лише два логічних пояснення: 1. Ви невмієте користуватися комп’ютером та інтернетом, або за Вас це робить хтось інший.(тоді ми радимо Вам підівчитися,і контролювати ваших “секретарок”, а не позоритися пишучи відверто неправдиві коментарі) 2. Ви брешете, бажаючи кинути тінь недовіри до нашого видання, яке ще задовго до вашої “активної” громадської роботи, в часи гоніння та переслідування незалежної преси не боялося висвітлювати проблем міста району і держави. В такому випадку Ви як “справжній мужчина” повинні вибачитися. Все на Вашому сумлінні.

   • кущ Ягільницький, Ярослав

    то нашого земляка Запухляка так ні за що не мають в “білім домі”? а ми думали, що він добрий керівник

  • депутат рай ради

   І я знаю про то кафе “Ромашка” на 2 поверсі в РДА – не раз йду, пожежники стоять під дверима в Мельник Л., АПК стоїть, медицина стоїть, а керовніца апарату серйозні справи за столом з Шепетою вирішує- нащо їй та печатка і розпорядження. Люди чекають по півгодини і більше, .щоб розпорядження підписати, і соромно їм в то “кафе” зайти. Так що правду написав цей пан – не все і не зі всім погоджуюся, що робить і каже Мурава і Майдан,а ле в цьому випадку то не брехня!

 2. футболіст

  Віват програму з розвитку футболу не міг розродити, то що в нього ще можна більшого хотіти. Яловий керівник!

 3. М Середа

  Ми виберемо Ореста головою округу при адмінреформі, тому що він вміє обстоювати народ сільський. колись правда і вінбув заблудився, , і був в Батьківщині, але добре що вийшов з тієї омани. А про Вівата,якого знаю з музшколи скажу, що це точно циркач. В нас в селі певно зо 6 хлопців з АтО прийшли,але Віват помпезно лиш свого колєгу зустрічав – завклуба Вергуна. То хіба можна робити таку різницю? за то в клубі побили вікна, а ле то теба було не в клубі бити,а Вівату.

 4. Оксана

  Хочу звернутись до того,хто назвав себе інсайдером.Бачу,що з Вікіпедією він не дружить,то ж подам йому визначення того,ким він назвався.Інсайдер-людина яка володіє інформацією «з внутрішніх першоджерел», може краще оцінити стан справ, ніж будь-який інший фахівець, яка користується «зовнішньою» інформацією для експертного висновку,будь-яка особа (юридична чи фізична), яка має доступ до конфіденційної інформації про діяльність фірми в силу свого службового становища або родинних зв’язків.
  Але даному типу більш підходить слідуюче трактування:
  Ображений інсайдер. Такі інсайдери відносяться до зловмисних, які діють переконливо і усвідомлено, знаючи про негативні наслідки своєї діяльності. Їх розрізняють залежно від мотивів ворожих дій, здійснюваних ними. Так, скривджений інсайдер(в нашому випадку) – це член організації, що розкриває конфіденційну інформацію для того, щоб помститися організації з особистих мотивів. А мотиви ці можуть бути найрізноманітнішими – від образи на керівництво і до елементарної відсутності моральної мотивації працювати на благо організації.

  Скривдженого інсайдера можна виявити за такими двома ознаками: 1) в його наміри не входить чи не входило покинути організацію; 2) його метою є нанесення шкоди, а не викрадення інформації як такої. Таким чином, дані інсайдери діють так, щоб керівництво організації не здогадалося про те, що інформація була викрадена саме ними. Тому, натрапивши на технічний бар’єр, що перешкоджає викраденню інформації, інсайдер, як правило, направить свою руйнівну силу на який-небудь інший об’єкт, наприклад, на викрадення майна організації чи на фальсифікацію або знищення наявної інформації. Важливим є і те, що скривджений інсайдер при викраденні інформації виходить з власних міркувань про її важливість і значущість для організації. У визначенні адресата, якому слід передати викрадену інформацію, скривджені інсайдери найчастіше зупиняють свій вибір на пресі або яких-небудь тіньових структурах. При цьому оприлюднення і подальший шантаж – головна мета, що переслідується ними.

  Особисто я,ні в якому разі не хочу образити редактора,ніколи б не друкувала коментарі анонімів,особливо тих,хто називається звучними псевдо-Інсайдер і Людина(хоча по тексту,ним написаного,я б не назвала цю особу людиною з великої літери).
  Я являюсь секретарем ГО Громадський Майдан.Звати мене Оксана.Під всіма своїми коментарями завжди підписуюсь,бо не можу терпіти людей з нутром гієни чи страуса,котрі ховаються за різного роду псевдо.
  Що стосується нашої організації,то щось останнім часом її стали шерстити вздовж і впоперек,напевно добре комусь стаємо на мозіль.
  Так як було викладено Муравою О.,на початку року більшістю ініціативної групи було переобрано голову організації(згодіться-природній процес),а кількох членів,а саме Павлишина В.Ю.,Бедрила О.та Косара Р.було виключено з організації.Те,що ,наче б то,виключили Ласківського-брехня,про це є підтвердження в протоколі зборів.А те,що він образився на його переобрання,то це цілком природно,хоча і не зрозуміло.Бо коли на тих перевиборних зборах ми попросили його прояснити деякі недопустимі вчинки та відзвітувати ,то цього не було зроблено,під тиском він просто(мягко кажучи)покинув нас.І не він,а ми повинні на нього ображатись,хоча і не робимо цього,бо,як відомо,на ображених воду возять.Що стосується звітності по коштам і спорядженню,то,особисто я,ознайомилась лише з звітом однієї людини,нашого касира п.Василя.До слова скажу,що у нас ведеться облік ,всі бажаючі можуть з ним ознайомитись і ще ми є зареєстрована організація.А ті,що викрикали про звітність(Павлишин,Ласківський)не змогли відповісти на наші запитання по тій самій звітності.Що стосується Павлишина В.Ю.,то до того,що громада Чорткова вже знає, можу доповнити те,що він мастак в маніпуляції людьми(засекреченості та непрозорості) і таким чином сіяв розбрат в нашій організації,хоча і деякі спільні з ним справи нам вдавалися.Кілька людей повірили в нього і пішли за ним.Тільки час розсудить,хто був правий.А в нас знялась напруга,недовіра,стало легше дихати.
  Задача нашої організації-захист інтересів громадян району,контроль за діяльністю та спонукання до роботи органів місцевого самоврядування.Та напевно комусь було вигідно,після Майдану,коли ми організувались та коли були переповнені емоціями та бажанням змінити систему,нас зтормозити,ввівши до нас людину,яка мала б відводити нашу увагу від вирішення міських та районних проблем.А потім почався Схід.Час вимагав розвитку волонтерства і ми пішли в ногу з часом.Саме цей час показав хто є хто.Дуже прикро,коли обливають брудом,коли купа незареєстрованих волонтерських організацій негласно боряться між собою,не знайшовши точку дотику,коли чоловіки,ті,які мали б нас захищати,ведуть бої в інтернеті,паплюжачи одне одного,коли(так названі)інсайдери не ведуть розслідування і не доводять громаду до відома про корупційні схеми місцевих чиновничків,а не піднімаючи свій зад з крісла перед компютером,показують свій рівень.Вони ніяк не усвідомлять,що тільки в єднанні сила.Нам треба створювати територіальну громаду і брати важелі управління в свої руки,бо в іншому випадку всі жертви загиблих даремні.Якщо кожен із нас щодня буде згадувати розстріл на Інститутській,то він не дозволить системі перемогти себе.Ось про що треба нам зараз думати.

  • Прихильник ГО "Майдану" Іван Цільняк

   Так, п.Оксано,ви праві, що ГО Майдан почали мочити, бо ви серйозно наступили на мозіль. Мурава О. правильно і дуже чітко виклав свою думку, тому розумію чого О.Барна саме з цев організацією. Бо ви такі як він – справедливі. Перемога за вами,а не інсайдерами і самозванцями з координаційної ради і штабу спротиву. Не знати кому вони противляться! Певно народу,який дурять!

 5. ОЛЬГА БІЛЮК

  РОЗКАЖУ ЦІКАВУ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ІСТОРІЮ ПРО НІБИТО СИЛЬНОГО ПАТРІОТА УКРАЇНИ БОГДАНА БАТРИНЧУКА. В ДЕНЬ ВІДКРИТТЯ ПАМ.ЯТНИКА ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ЦЕЙ СТАРЕНЬКИЙ І ПІДЛЕНЬКИЙ ЧОЛОВІЧОК БАТРИНЧУК, ЯКИЙ ОЧОЛЮЄ ШТАБ НАЦСПРОТИУ, ІДУЧИ ЧЕРЕЗ ПЛОЩУ МІСТА ЧОРТКОВА, ПІДІЙШОВ ДО ПАМЯТНИКА ТАРАСУ ГРИГОРОВИЧУ ШЕВЧЕНКУ І ВЗЯВ З ПОСТАМЕНТУ СВІЧКУ…..І ЩО ВИ ДУМАЄТЕ?КУДИ ВІН ЇЇ ПОНІС? ЗДОГАДАЛИСЯ?Я БУЛА В ШОЦІ -ВІН ЦЮ СВІЧКУ ПОНІС ДО ПАМЯТНИКА НЕБЕСНІЙ СОТНІ БІЛЯ ЦЕРКВИ СВ ПОКРОВИ…. ЩЕ ЩОСЬ МОЖНА КОМЕНТУВАТИ З ПИРВОДУ ЙОГО ПАТРІОТИЗМУ??? МОРАЛІ??? ГРОМАДСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ???? Я ТАКОГО АБСУРДУ НАВІТЬ БИ НЕ ПРИДУМАЛА. І ЦЕ ПРАВДА, БАЧИЛА НА ВЛАСНІ ОЧІ! ТО СКАЖІТЬ, НЕВЖЕ, ЩОБ ПОДЯКУВАТИ ТИМ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ЗА УКРАЇНУ ,НЕ МОЖНА З ПЕНСІЇ ЗА 3 ГРИВНІ КУПИТИ СВІЧКУ????Я БИ ТАКОЖ ХОТІЛА ЩОБ БАТРИНЧУК ЦЕ ПРОКОМЕНТУВАВ, ЗНАЮ, ЩО ВІН ЧИТАТИ НЕ ВМІЄ В НЕТІ, ТО ХАЙ ЙОМУ ПОМОЖУТЬ ЧОРТКІВСЬКІ ШЕПЕТИ І ЙОМУ ПОДІБНІ, ЯКІ НАВІТЬ СОБІ ПСЕВДОНІМА НЕ МОЖУТЬ ВИБРАТИ ГІДНОГО – ШЕПЕТА ТО ПОПАЛОМ СЕБЕ НАЗИВАЄ ТО ГНИДИШИНОМ , ЩО ВІД СЛОВА ГНИДА……..

 6. Володимир Погорецький

  Анонімні коментатори, використовуючи “ліву” електронну адресу, намагаються висунути (дуже!) серйозні серйозні звинувачення і владцям, і п. Мураві, і т. д. Ми будемо, наголошуємо вкотре, шановні борзописці, видаляти їх… Якщо вкажете своє реальне прізвище, представите докази, тоді і поведемо поведемо предметну розмову. Телефони головного редактора є на сайті.

  • інсайдер

   Не бачу в усіх цих коментарях жодного підписаного власним прізвищем. Тож пане редактор видаляйте усі якщо ви об”єктивний журналіст. А якщо допомагаєте другу вашої сусідки освітянки – регіоналки то видаляйте лише незручні коментарі

  • Степан Гачківський

   Правильно,редактор каже.Представляйтесь,коли пишите.Це пишуть таемні коментарі ті шо відчули шо написано про них.А чому Віват Іван кожен день ше нема 5 години вечера вже на автобусній біля педучилища кудась іде?в нього робочий час не до 5.15?Чи він гроші бере за то шо головою трісе як на батирейках?

 7. Людина

  А чому ж тоді ні сам пан Орест не захищає нашу країну, ні його 19-річний молодший син, ні 25-річний старший (який, до речі, служив в армії)?

  • ОЛЕГ МУРАВА

   Брат Павло навчається в університеті . Я Олег пройшов медичну комісію по призову 13.08.2014 р. отримав мобілізаційне розпорядження . А ТАТО чекає на панів Калакайла , Вівата , Шепету та інших патріотів .

   • Орест МУРАВА

    Розворушилось змііне кубло в адміністраціі,яке якраз і наповнене регіоналами і іх прислужниками. от візьміть зав юридичним коцюка – знаю, що він ще той був регіонал і боіться люстраціі як вош дусту. за часів шепети удостоілася посади мельник яка іздила до хоптяна додому щоб він іі на керівника апарату поставив і була в нього в чемирівцях.а шепета іі за просьбою цветкова регіонала взяв на тепле місце і хоч пані ганна середа з пробіжни писала шепеті скаргу на цветкова,шепета учпішно прикривав рига.робіть висновки хто там працюе а апараті-і хто це кубло витягнув з болота

 8. Степан Гачківський

  Встидно,за таких чоловіків.вдвойні встидно,що вони керівники партій і хочуть керувати людьми,а самі боягузи і слабаки. привезуть в джурин Руслана ці боягузи будуть на похороні на передові,побачете

 9. Чортківчанка Христя

  Браво, респкт Орест Морава! Таких, як Шепета, Віват “патріотів”-“мужиків” гнати в шию, вони тільки на словах “патріоти”, а тут ховаються і “доїдають” жінок, що щось роблять у тяжкий цей час, добиваються чогось!!! А таких в Чортківській владі жіночок “патріоток”, що ходять до нашої української церкви, а вийдуть і обливають брудом других людей задурно гнати мітло! Ці люди, як ракові пухлини , і їх треба видалити якнайскоріше!Треба міняти в нашомі місці перше всю міську раду і Вербіцького, який продав весь Чортків і продає надалі…і не думає про дітей, що немає сквериків, де малечі немає де прогулятись, де молодь немає де дітись, тільки бари, бари……..Який думає про свою родину і своє збагачення, а не за місто “обласного значення”(на папері)!Де вода брудна, як з Серету, а ціни голова дре, більші як у Києві!!! Гнати валютчиків, які солідно збагатились за ріст валюти, і знаєм, хто їх кришує!!!Вони незаконно стоять і їх не беруть в АТО!І будуть мати субсидії ще на гакз і світло, ціни неконтрольовані на продукти і ніхто не контролює,ні податкова чи хто би мав з влади, бо торби їм пакують повні ці підприємці!Ціни в нас, більші на подукти, як в Америці і Італії, а зарплати і пенсії, щою не здохнути!! Як жити!!! Треба міняти терміново все, починаючи з нашого “обласного” СЕЛА!!!!

 10. заробітчанин

  Дорогі українці! Рекомендую свою волонтерську допомогу спрямовувати через ГО “Майдан”, а не у штаб національного спротиву, де керують самозванці. Прошу написати координати пана О.Мурави та “Майдану”. Дякую!

  • Інсайдер

   Ви запитайте як пропали в Громадському Майдані 4 тис. доларів пожертвувані із Канадаи. І коли Ласківскьий намагався вияснити де вони поділись та його раптово виключили із організації. А вияснювати він хотів у того самого Барни, який взяв гроші а не зміг прозвітувати

   • Орест Мурава , ГО "Громадський Майдан"

    До людини без імені і прізвища, честі і совічсті звертаюся публічно: Доводжу до відома громадськості, що гроші 4 тисячі долярів Пан Степан Шарун дав добродію Саварину Богдану і це правда. Це було ще на початку лютого 2014 року і це для певного кола людей з Чортківщини не є секретом для тих, хто в Києві разом з С.Шаруном боролися в той час проти бандитсько-зеківської влади. і тому за ці кошти Богдан Саварин звітує тільки перед паном Степном Шаруном – своїм добрим товаришем і другом і великим патроіотом України і більше нікому за ці кошти він просто не зобовязаний звітувати.

   • інсайдер

    Від усіх ви вимагаєте прозорості та відкритості, а самі маєте різні відмовки щоб не розказати правду. Прозвітуйте куди пішли гроші!!!

 11. офіцер

  Мужик, ти правий! Ці облезні лиш готові у валантьорів гратись,відправляти нас, пацанів, на передову. А самі, Виват, “московський чобіт на українській землі”. то якого чорта вони не йдуть той чобіт гнати з нашої землі? ми йдем а вони прячуться в кабінєтах.

  • інсайдер

   Ви пане офіцер певно теж пацан і воюєте на передовій. Чи може сидите на дивані із планшетом, коли хлопці дійсно воюють.
   А якщо ви забули – мобілізує до війська військкомат і ніхто інший.

 12. Петро - виходець з Чорнокінців

  І Віват. був час, дякував, вони і до Бога по популістьки хочуть, але там так не буває як на землі. не знаю Ореста Мурави, але хотів би йому по-чоловіче пожати руку

 13. Чортківчанин

  Давно не було таких матеріалів. І ось нарешті є. Пан Мурава правий на сто процентів але не думаю що це вплине на Шепету, Калакайла, Вівата. Вони герої на майдані де друть горло про патріотизм. І це все. На більше нездатні. А Калакайло ще до того всього записався в дяки – носить у дзбані освячену воду біля священика на воєнкоматі. Теж патрійот! Та авантюристи вони і вишиватники.

 14. Оксана

  ГО “Громадський Майдан “
  Конт.тел.098-827-66-10, 050-885-41-22(працюємо з 10.00 до 14.00).Додаткові телефони 066-984-70-71, 050-248-87-20 ,098-599-26-90
  Ел.адреса: 4gogrom@gmail.com
  Адреса:
  Штаб- вул..Шевченка,33(синагога)
  Склад-вул.В.Великого,29/1