Не так давно, 5 червня, відбулося третє засідання Громадської ради при Чортківській райдержадміністрації, яке провів голова Громадської ради Іван Стечишин. Одним з ключових питань даного засідання було питання волонтерської роботи. З ініціативи Громадської ради при Чортківській райдержадміністрації на засідання було запрошено представників волонтерських організацій Чортківщини  і Тернопільщини, особливими гостями відкритої наради були: головний отаман Тернопільського обласного козацького товариства ВГО УРК полковник Українського Реєстрового Козацтва о.Вячеслав Кізілов та волонтери з міста Тернополя.

Особливий акцент всіма присутніми було поставлено на жахку ситуацію (війну!!!), яка відбувається у ці новітні часи на Сході України та життєву необхідність – максимальна активізація всіх волонтерів та небайдужих громадян для підтримки наших воїнів, котрі перебувають в зоні АТО. Особливу увагу було приділено ще одній важливій проблемі – це патріотичне виховання української молоді, адже хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього. Отець Вячеслав Кізілов звернувся до всіх присутніх із закликом бути оптимістами та патріотами своєї землі, ніколи не опускати руки та не розчаровуватися, тому, що Україна все одно буде єдиною, вільною, незалежною державою, адже ми на своїй святій землі й з нами наша Церква та сам Господь Бог.

На засіданні також був присутній голова райдержадміністрації Михайло Сташків, до якого представниками громадських та волонтерських організацій було поставлено ряд гострих та наболілих питань. Одне з них стосувалося кадрової політики, а саме: чому новий голова РДА досі не поміняв заступників, ставлеників “тимошенківця” Віктора Шепети?. Особливій критиці було піддано діяльність або швидше повну бездіяльність Івана Вівата, який перебуваючи на даній посаді вже досить тривалий період часу проявив повну бездарність і неможливість координувати гуманітарну галузь нашого району. Представники ГО «Громадський майдан» відкрито вимагали від голови РДА  термінової заміни Івана Вівата – непотрібного баласту в процесі розвитку району. Крім цього до голови адміністрації було ряд гострих питань з проблеми занедбаності місцевого стрільбища, яке необхідно відновити в сьогоднішніх непростих умовах: для проведення тренувальних стрільб всіма підрозділами, що проводять військовову підготовку. З почуттям тривоги говорилося на засіданні і про жахливий стан центрального районного стадіону «Харчовик», який, як виявляється, став зовсім непотрібний можновладцям району: сьогодні він чи не найгірший в області та приходить в повний занепад. Чортківщина, яка завжди славилася та славиться своїми спортивними здобутками не заслуговує на таке відношення влади району до центральної спортивної споруди. Владні мужі зобов’язані терміново вжити всіх зусиль для відновлення стадіону – таку вимогу та наказ ставлять перед нею громадські організації нашого району. Ще однією з важливих проблем, яка була озвучена на засідання – це питання підтримки дитячих будинків сімейного типу, що знаходяться в селах Пастуше та Палашівка. Вони потребують максимальної підтримки від органів влади, йдеться про оплату житлово-комунальних послуг, особливо в зимовий період.

Підсумовуючи своє засідання, представники Громадської ради висловили побажання та сподівання отримати позитивні відповіді від очільника району, побачити відповідне реагування органів державної влади на всі питання, що піднімалися та піднімаються громадськими організаціями Чортківщини.

Члени Громадської ради при Чортківській райдержадміністрації

5

6

7

8

One Response