Депутати Борщівської районної ради засудили дії влади, висловили свою підтримку Євромайдану і заборонили використання портретів Януковича. Про це вони заявили на відкритій позачерговій сесії, що відбулась просто неба біля пам’ятника Тарасові Шевченку у вівторок, 3 грудня. Голова ради Я. Роздольський зачитав рішення про політико-правову ситуацію в Україні і наголосив, що районна рада і депутатський корпус висловлюють цілковиту підтримку і солідарність з учасниками Євромайдану у Києві.

Окремими пунктами рішення є вимога до Президента провести повне та об’єктивне розслідування подій в ніч на 30 листопада 2013 року і дати правову оцінку діям всіх структур та посадових осіб, причетних до порушення прав громадян, що вилилося у їх ганебне побиття на майдані Незалежності та вул. Банковій, а винних притягнути  до кримінальної відповідальності. Також обранці звертаються з вимогою до Президента та Кабміну подати у відставку та заборонити керівникам установ та організацій на території Борщівщини використання в службових приміщеннях портрета Президента України  В.Януковича .

У своєму зверненні Я. Роздольський наголосив, що очолювана ним рада заявляє про свою підтримку української молоді та інших демократичних сил щодо курсу держави на європейську інтеграцію. І тому звертається до Верховної Ради з вимогою терміново прийняти необхідні євроінтергаційні закони.

Дуже активна цими днями молодь міста і району. Майже щодня школярі і студенти гуртуються і йдуть на майдан у центрі міста. Багато молодих людей вирушили підтримати мітигунгувальників до Києва.

А власники молодіжного диско-клубу  «Sound Сlub» влаштовують благодійну Євровечірку, кошти  з якої мають намір передати на потреби мітингувальників Євромайдану.

                                                           Ірина Мадзій.

                                                            м. Борщів.

                                                            Фото авторки.

SL375696

SL375700

SL375695