Минулого понеділка, 23 березня, відбулася сесія районної ради. З 90 депутатів в залі було ????? осіб. Заступник голови районної ради Любомир Хруставка постійно рахував присутніх – то 47, то 46, то 45 і наголошував, що в даному випадку рішення не буде ними прийняте, адже немає кворуму, потім знову – 46 та 47…

Я дуже здивований таким безвідповідальним відношенням народних обранців до виконання своїх обов’язків. Були відсутні також партійні керівники і депутати райради – Іван Віват та Віктор Шепета, до кінця сесії не всидів й Іван Калакайло. Шепету, після закінчення сесії, десь біля 15-ї год., люди бачили на площі Героїв Небесної Сотні – він йшов до міської ради. Вони, ці партійці, напевно бояться ходити на засідання ради після сесії, що відбулась 3-го лютого. Ганьба і презирство таким псевдопатріотам – народним обранцям.
На засіданні сесії був присутній і народний депутат України Олег Барна, який виступив перед районними депутатами. Пан Хруставка два рази зробив зауваження Олегу Степановичу, що він, згідно регламенту, повинен закінчувати свій виступ. А після Барни слово мав громадський активіст Орест Мурава, який сказав, що в неділю 22-го березня активісти ГО «Громадський майдан» з 12-ї до 15-ї год. мали зустріч з О.С.Барною, потім всі разом поїхали в село Нагірянка віддати шану загиблим героям. Після панахиди, як зазначив Орест Мурава, вони знову мали бесіду з Олегом Степановичем, розмова тривала до 20-ї год. Після цих слів Орест Мурава звернув увагу пану Хруставці на те, що депутат Верховної Ради не завжди має змогу взяти участь у роботі сесії райради і обмежувати його в часі під час виступу некоректно. Невже депутати районної ради не хочуть почути, що насправді відбувається в Києві з перших вуст, а не з екрана телевізора, з якого потоком ллється викривлена інформація? Також Мурава був в камуфляжному вбранні, мав рюкзак, але псевдопатріотів, яким він кинув виклик – (Шепета, Віват, Калакайло) не було в залі засідань. Тоді він згадав про 20–тисячну армію та генштаб пані Тимошенко, який був гучно анонсований ще в травні місяці минулого року, а його насправді і не було. І ще запитав, куди дівся самий «радикальний» та самий «більший патріот» Тягнибок? Чому він досі не на фронті, а прикривається славним іменем великого сина України Степана Бандери, а зараз ховається під спідницею жінки. Це ганьба!
Я також закликаю всю громадськість Чортківщини прийти на віче 1 квітня. Не будьте байдужі до долі України в такий складний час. Слава Україні! Героям слава!

Володимир Саварин.

5 коментарів

 1. Оксана

  Не знаю, чи це просто збіг, але коли появляється в Чорткові Барна, то сесія або не відбувається, або її ігнорують керманичі партій, які так старанно пропихали Шепету на голову РДА, що перестарались і він незабаром випхався звідти. Бо не треба було цей шлях змочувати язиками, треба було думати головами (якщо вони є), думати про добробут і майбутнє громади.

 2. Чортківська ворожба

  Чортківщина в особі владних мужів скоро пипоть лигне – Барна старший – депутат ВР, Барна менший- буде губернатором області, ото гризота для Чортківського Романа Володимировича – тепер вже не то що зверха пліт розберут в Нагірянці,а й му голову відорвут!

 3. Макс

  Так так, коли Чортківський був головою райради то Барну не пускав до трибуни на пушечний вистріл. Жерся він з Шепетою а коли шепета з Барною прийшли до влади то він ладний був їм пєти лизати.Нездале воно і ось на кого чекає мусорний бак.

 4. депутат рай ради

  А чого не пишете, що головний лікар Роман Чортківський клянчив у Барни гроші на лікарню, а ж йому губи тряслися? Чортківський за кожним застіллям казав, що Барна Олег шизофренік, а тут вже готовий…