Cьогодні Тернопільщина отримає  нового очільника облдержадміністрації.

Ним стане поки що народний депутат від Тернопільщини Олег Сиротюк.

Після призначення на нову посаду «свободівець» змушений буде скласти депутатський мандат.

Нагадаємо, що екс-губернатор Тернопілля Валентин Хоптян після втечі свого «боса» Януковича, заради якого він навіть був готовий повішатися, рівно тиждень тому написав заяву на звільнення.

http://infoprostir.te.ua/

4 коментарі

  1. Ірина

    Всі ми знаємо Шепету, але що-що, а на таку підлість та осудження він не заслуговує, але караван іде собаки гавкають!!!!

  2. О.Мурава,партія "Батьківщина"

    Не подумайте, що я хочу посади,ні і ніколи! Я простий робочий і не треба мені влади, попросту болію за Україну, за рідний район!

  3. О.Мурава,партія "Батьківщина"

    Я коли дізнався, дорога Чортківська громадо, що Віктор Шепета – керівник районної Батьківщини прагне очолити район, тобто стати головою РДА, не можу оговтатися до цих пір. Мені соромно і гірко, що гинули діти за те, що б до влади приходили такі невдахи та цілковито аморальні люди. Я маю право так казати, бо знаю цю людину чи не янайбільше, бо мав нещастя дізнатися про всі його підлі та підступні вчинки стосовно порядних людей. Я був на Майдані, мій племінник отримав там поранення,мій син був під кулями,а ця людина попросту маніпулювала чортківчанами задля досягнення своїх амбітних цілей. Люди, він не має права займати таке крісло – він за виборчі процеси мав догану від Контрольно-ревізійної комісії партії за фінансові маніпуляції, то як він втримається від спокуси під час керівництва району? Спаси Боже наш район від такого голови!