Кривавий диктаторський режим впав. Ми з Вами разом  сьогодні здобули  перемогу.  Ціна її дуже велика . Це втрата найціннішого – життя синів та дочок України. Деякі з них зовсім юні стояли лише на порозі в доросле життя. Герої  полягли на полі бою за справедливу демократичну європейську Україну. Завдяки жертовності кожного майданівця  з Божою допомогою  ми  повалили сатанинську владу вбивць. Повернення до неї ніколи вже не буде.

Дорогі краяни!

Кривавий диктаторський режим впав. Ми з Вами разом  сьогодні здобули  перемогу.  Ціна її дуже велика . Це втрата найціннішого – життя синів та дочок України. Деякі з них зовсім юні стояли лише на порозі в доросле життя. Герої полягли на полі бою за справедливу демократичну європейську Україну. Завдяки жертовності кожного майданівця  з Божою допомогою  ми  повалили сатанинську владу вбивць. Повернення до неї ніколи вже не буде.

Від сьогодні і навіки Україна вільна! Ці слова зараз відлунюють у серці кожного українця. Вони лунають у небесах.

Дякую кожному мужньому і героїчному жителю Тернопільщини, який відстоював свободу Української держави та захищав її від кривавих бандитів влади у Києві  та на  майданах міст і сіл області!

Нині ми маємо лише початок знищення великого зла, яке оповило Україну. Тому необхідно буде докласти ще чимало зусиль аби здобути остаточну перемогу та  покарати всіх винних у  вчинених злочинах проти України і українського народу.

Сподіваюся, що ми зробимо належні висновки з Великого Уроку української революції  та не повторимо помилок минулого.

Вічна  шана та пам’ять   полеглим Героям Майдану!  Співчуття рідним та  близьким загиблих .

Божого благословення Україні та українцям!

Народний депутат України  Іван Стойко