Іван Стойко, народний депутат України, комендант Українського Дому про висловлювання Кадирова:

«Запроданець та зрадник чеченського народу, «прохвостень» Путіна – Кадиров  у своєму  інтерв’ю The Telegraph закликав  Росію «перейти в наступ та знищити держави Україну, Грузію і Південну Осетію, тому що вони є особистою трагедією для РФ»

Я офіційно як народний депутат, та як представник багатомільйонного Майдану, звертаюся до Служби Безпеки України, до Міністерства закордонних Справ та інших владних органів, які ще на сьогодні хоч трохи розуміють, що вони працюють в Україні та повинні захищати її безпеку, цілісність та незалежність від посягань зовнішніх та внутрішніх ворогів, – Де Ваша жорстка реакція на висловлювання Кадирова? Ця особа повинна бути негайно оголошена персоною нон грата в Україні.

На жаль, сьогоднішня суть антиукраїнської влади,  повністю відбита  на понівеченому, покатованому тілі Дмитра Булатова, та патріотична сутність цієї людини, як і мільйонів громадян  є непохитною. Хай би як розпинали синів та дочок України  ці «нелюди від влади», та перемога лише за українським народом. Ще декілька кроків і прийде весна – Україна Воскресне!»