«Негайна  ратифікація угоди про асоціацію України з ЄС, чіткі, конкретні  та зрозумілі для суспільства кроки по деескалації   ситуації в Луганській та Донецькій областях, зміцнення оборони країни – ось те, чим повинні займатися парламентарії, а все інше має відійти на другий план», – так вважає народний депутат України Іван Стойко.

Іван Михайлович закликає колег-депутатів якнайменше сьогодні думати про виборчу кампанію, та якнайбільше працювати для України.
«Останні події свідчать, що Україна все більше  заглиблюється у військовий конфлікт з Росією. Для жодної країни світу уже не є секретом те, що територію нашої держави намагаються загарбати штатні військові РФ та найманці Кремля. Слова «війна», «жертви» та «військова агресія» уже, на жаль, увійшли у наш повсякденний вжиток.
Як член комітету з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України і голова підкомітету з питань інформаційної безпеки, хочу повідомити краян про те, що ситуація у державі важка, але не критична. Ми повсякденно шукаємо і знаходимо шляхи нейтралізації та знищення кремлівського ворога у політичному, юридичному, військовому, інформаційному та моральному аспектах . З такою нацією, з такими  патріотичними та високодуховними людьми, як у Львові та Маріуполі, Тернополі та Слов’янську – ми неодмінно переможемо», – сказав Стойко І.М.

 Валентина Генералюк