У рамках  проведення Олімпійського Дня, з  ініціативи  Національного Олімпійського Комітету та за сприяння народного депутата України Івана Стойка 22 червня  2014 року у селі Біла Чортківського району відбулися  чергові 24 районні спортивні ігри. На оновленому сільському стадіоні змагалися спортивні команди усіх населених пунктів Чортківщини. Відрадно, що привітати спортивні громади сіл приїхали представники багатьох районів області.

Із вітальним словом до присутніх звернувся депутат Верховної Ради України Стойко Іван Михайлович.
Із його виступу, відчувалося, що цьогорічні заходи, зокрема і цей – спортивний – проходить у дуже складний та тривожний для України час.
Тому він закликав учасників змагань посвятити цей Олімпійський день безсмертній Небесній Сотні та всім тим, хто і сьогодні віддає своє життя за суверенітет та територіальну цілісність Української держави.
«Наші герої  і зараз захищають Україну на Сході від навали терористів, які приходять від, так званого, братнього народу Росії, і хлопці, подекуди навіть без бронежилетів, ідуть у бій захищаючи нас. Честь і слава  кожному з військовослужбовців, які в даний час приймають участь в АТО», – наголосив Іван Стойко.
Разом з тим, народний депутат зазначив, що саме зараз Україна має реальний шанс вирватись з «ведмежих обіймів Кремля», кардинально змінити своє майбутнє, підписавши економічну складову асоціації з ЄС 27 червня цього року, та стати найближчим часом однією з найрозвинутіших демократичних європейських країн.
Вітали учасників спортивних ігор також в.о. голови Тернопільського обласного відділення  НОК України Віталій Ігнатенко, голова Чортківської районної державної адміністрації Віктор Шепета, заступник голови Чортківської районної ради Любомир Хруставка, Білівський сільський голова  Володимир Шматько та інші.
Переможці та кращі  спортивні команди були відзначені нагородами  НОК.
Спортивний інвентар Білівському сільському голові  та індивідуальні пакети з олімпійською символікою були вручені  також головним призерам і членам спортивних команд народним депутатом України Іваном Стойком.                                                                                        

Олексій Ференц