Колоритний жіночий гурт під керівництвом Наталії Фаліон вразив своїм виступом глядачів і суддів шоу країни «Україна має талант». Тепер наші землячки готуються до участі у півфіналі проекту.

Захоплені глядачі, бурхливі аплодисменти, щире подивування членів журі і слова Ігоря Кондратюка: « Де ж ви були стільки часу? Ви підкорили Київ!», – ось які сюрпризи чекали на співочих і дотепних жінок із уже новоствореного гурту «Лісапєтний батальйон». А після виступу весь зал разом із журі піднявся зі своїх місць щоб провести виконавиць аплодисментами за куліси. Пісня «Сама файна» нікого не залишила байдужим. Якщо пісня «Лісапєт» свого часу зірвала інтернет, то «Сама файна» підняла глядацький зал шоу «Україна має талант» і на час виступу гурту перетворила його на танцмайданчик. Не втрималась на місці і член журі Слава Фролова, зірвавшись зі свого місця, вона почала хвацько витанцьовувати під звуки дотепної пісні.

Останнім часом жіночому вокальному ансамблю таланить у творчості. Вони вже випустили два диски своїх пісень, відзняли декілька кліпів, саме їх гостями своїх вечірок і заходів хочуть бачити багато іменитих людей країни, а графік виступів розписаний на рік вперед. Пісні гурту пішли в народ, зокрема «Лісапєт» став зіркою інтернету, після чого до пані Наталі надійшла пропозиція із каналу СТБ про участь у шоу «Україна має талант». Розповідає, що довго думала над такою пропозицією.

–         Я чомусь дотримувалась думки, що подібні шоу потрібні молодим, тим, яким треба будувати своє майбутнє , – ділиться зі мною Наталя Фаліон. – А моє майбутнє, як і моїх «бабів», як ми себе називаємо, давно визначене. Ми сповна задоволені своєю роботою і нічого міняти не хотіли. До того ж, ми досить популярні на Тернопіллі, а до цієї популярності йшли щоденною копіткою працею майже двадцять років. Та жителі мого рідного села П`ятничани, що на Чемеровеччині Хмельницької області, буквально не давали мені спокою. Всі казали: «Їдьте до Києва, покажіть свій талант!». Ото ми й наважилися на участь в цьому шоу. Я живу у Скалі-Подільській, на Борщівщині, але душею завжди у рідних серцю П`ятничанах.  І тут, і там у мене є  два гурти, якими керую – «Бабине літо» і «Забава». Для участі в «Україна має талант» ми об`єдналися в один колектив – «Лісапєтний батальйон», назву якому я придумала сама.

–         Наталіє Іванівно, поділіться враженнями від участі у шоу.

–         Враженні тільки найкращі. До нас дуже гарно ставились і режисери, і члени журі, і самі учасники. Зйомки виступу проходили у лютому. До речі,  на прохання Ігоря Кондратюка ми виконували зі сцени ще й знаменитий «Лісапєт», але суботній програмі, де транслювалося шоу, цього епізоду немає. Можливо, режисери мають якісь свої плани щодо того, як подати цю пісню в майбутньому. Тож справжні сюрпризи ще попереду. А загалом атмосфера за кулісами панувала щира, ми разом з усіма вболівали за інших учасників, підтримували їх, допомагали.

–         А чому для виступу обрали пісню «Сама файна»?

–         «Лісапєт» вже всі чули, а от ця пісня дуже мені подобається. Слова десь знайшов мій син, я їх тільки трохи переробила. Ми часто виконували цю пісню на різних концертах і вона була до вподоби слухачам. Тож озброївшись двома популярними в народі піснями, гарним настроєм, який нас, до речі, ніколи не полишає, поїхали зі своїм батальйоном «брати Київ» і таки взяли! Якщо чесно, ми мали сумніви щодо того, чи пройдемо далі, просто думали показати себе на столичній сцені. Тому перша перемога наших «бабів» стала для нас повною несподіванкою!

–         Ваших троє дітей, як і ви, трудяться на ниві культури. То ви мали на них такий вплив?

–         Напевно я. Свого часу закінчила інститут культури у Києві ( навчалась на одному курсі із знаменитим співаючим ректором Михайлом Поплавським. – Авт.),  тепер ось цей же виш і мої діти закінчили, допомагають мені у всьому. З ними ми однодумці, завжди радимося, щось обговорюємо. Тішуся за дітей, що пішли у культуру, адже всі ми натури творчі. Особлива, так би мовити , творча співпраця в мене із сином Сергієм, який допоміг написати багато пісень із нашого репертуару. Під час зйомок за нас переживали мій син і дочка, а підтримка найрідніших людей багато значить, я її відчувала.

–         Чи є у вас якісь пропозиції про співпрацю від інших телеканалів?

–         Є і дуже багато. Одні пропонують взяти участь в програмі, інші – зняти фільм про нас, словом, пропозиції надходять різні. Але на сьогодні нас єднає творча робота із каналом СТБ і ми ніяких пропозицій не приймаємо. Хочемо перемогти на шоу, виграти мільйон, і як сказала я зі сцени, на ці гроші у рідному селі збудувати церкву. Для подальшої участі в проекті ми подали на розгляд режисерів десять своїх пісень, тепер вже слово за ними, які з них і в якій подачі будемо співати. 22 травня їдемо на два тижні до Києва на підготовку і запис виступів, тож незабаром наші прихильники знову побачать нас на сцені.

–         А якщо вам все-таки запропонують вигідну співпрацю і запропонують переїхати до Києва, поїдете?

–         Ой, не знаю, не знаю… Я людина села, звикла до такого ритму життя, до своїх сільських шанувальників, до своєї роботи, яку дуже люблю. Не можу зараз ствердно відповісти на це запитання, але цікаві пропозиції розглянемо, якщо такі будуть. Час, як то кажуть, покаже, а зараз для нас головне достойно виступити на прямих ефірах і «не підкачати». Але я думаю, що мої досвідчені і биті «баби» достойно виступлять і ми таки станемо переможцями!

–         Що ж, я вам щиро цього бажаю від себе особисто і від імені наших читачів, будемо вболівати за вас! Успіху!

–         Дякую!

 Підготувала Ірина Мадзій.

Фото Віктора Кустіцького.

     

One Response