Минулого тижня голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян вручив відзнаку почесного звання «Заслужений працівник культури України» відомому  композиторові, члену Борщівської районної громадської організації інвалідів «Зорі надії» Ярославові  Васильовичу Злонкевичу.  

Звання митцеві присвоєно  відповідно до Указу Президента України В.Януковича від 22 січня 2013 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України». Нагородну грамоту і відзнаку композиторові вручив голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян, який цього дня перебував з робочою поїздкою на Борщівщині.  «Щиро вітаю Вас з цією високою нагородою, яка є визнанням Вашого таланту та вагомих творчих здобутків. Бажаю Вам й надалі тішити людей своїми творами, примножувати прекрасне на Землі!», – сказав В.Хоптян.

Теплі слова подяки за багаторічну і плідну працю звучали на адресу Ярослава Злонкевича від керівників району, інтелігенції краю, шанувальників творчості композитора. А жіночий ансамбль «Більчанки» із музичної школи села Більче-Золоте порадував присутніх своїм виступом та віншуваннями  на адресу Ярослава Васильовича. Приєднуємось до привітань з нагоди присвоєння високого звання!

Ірина Мадзій.