Днями на Тернопільщині розпочнеться XII Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA – найбільший в Україні фестиваль неігрового кіно, і  єдиний наразі у нас фестиваль фільмів про права людини.

Місія фестивалю – популяризація мистецтва гуманістичного документального кіно,  виховання поваги до людської гідності та  прав людини.

Цього року у власному багажі Мандрівний Docudays привезе до нашого краю біля 30 документальних стрічок українських та іноземних авторів.

Мандри Docudays UA Тернопіллям розпочнуться 26 листопада у Тернополі, а 28 листопада – у Бучачі і триватимуть до 13 грудня. Переглянути та обговорити його фільми можна буде у будинках культури, молодіжних клубах, бібліотеках, навчальних закладах. Вхід на всі заходи в рамках  фестивалю  – вільний.  

Організатори фестивалю запрошують журналістів місцевих ЗМІ на прес-конференцію з нагоди його початку, яка розпочнеться 25 листопада о 10-30 у приміщенні газети «Свобода» (вул. Живова, 11).

Представники фестивалю Docudays UA у Тернопільській області:

Тернопільська міська громадська організація «Адаптаційний чоловічий центр»

Чортківська громадська організація ЕГО  “Зелений світ”

Інформаційний партнер – газета «Свобода»

За додатковою інформацією пропонуємо звертатися до регіональних координаторів:

у Тернополі – Володимир Ханас тел. 096 210 4076, email: khanas.volodymyr@gmail.com

у Чорткові – Олександр Степаненко, тел.: 067 354 8186, e-mail: gr.world@gmail.com

З анонсами фільмів мандрівного фестивалю можна ознайомитися на сторінці мандрівного Docudays UA http://traveling.docudays.org.ua/