До підопічних бережанської філії Благодійної організації «Карітас»завітав Святий Миколай, котрий створив для дітей і дорослих чарівну атмосферу справжнього свята. 150 діток із багатодітних, соціально незахищених сімей одержали подарунки – солодощі, іграшки та інше. Дітки охоче розповідали віршики, співали пісні. Миколай побажав їм бути чемними, слухняними, щодня молитися, щоб збувалися їх заповітні мрії і бажання.

Волонтер бережанського «Карітасу» Руслан Робак, який виконував роль Миколая, розповів, що подарунки для дітей вдалося організувати завдяки небайдужим, щедрим душею людям. Творити милосердя – благородно і почесно. Місія благодійної організації «Карітас» – розвиток доброчинної діяльності, здійснення соціальної роботи на засадах християнських морально-етичних цінностей.

Проявляючи справжню християнську любов, можна ділитися як матеріальними статками, так і порадами, психологічною підтримкою, наданням послуг тим, хто цього найбільше потребує.

Миколай із «Карітасу» з подарунками завітав також до дітей із  особливими потребами, до дітей-сиріт у дитбудинки села Рай та м. Тернопіль.

Тетяна Бідзіля.

IMG_0096IMG_0098

IMG_0093