В одному з районів Тернопільської області  15-річна дівчина стала жертвою фізичного насильства. Міліціонери оперативно встановили особу ґвалтівника. Підозрюваний у скоєному зізнався.

З’ясувалося, що зловмисник і його неповнолітня жертва познайомились на вулиці. Дівчина, подорожуючи з іншої області, намагалася дістатися з Тернополя  в один з райцентрів,  де  навчається. Час був пізній, аж тут до неї підійшов незнайомий чоловік. Познайомилися, розговорилися, і він порадив їй добиратися маршрутом, яким поїде сам, а на кінцевій зупинці пересісти на інший автобус, мовляв, саме так вона швидко дістанеться до місця призначення. Довірлива дівчина погодилася, а коли опинилася в темному незнайомому місті, зловмиснику обманом, а згодом і погрозами вдалося  завести неповнолітню до свого будинку. Вже там, ще більше залякуючи, чоловік зґвалтував її. Згодом дівчині вдалося втекти від кривдника.
В шоковому стані жертва дісталася до місцевої лікарні. Медики одразу повідомили про випадок правоохоронцям. Наразі працівники міліції з’ясовують усі обставини злочину.
На Тернопільщині з початку року зафіксовано більше десяти випадків подібного фізичного насильства, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

ЗЗ