У ніч на 16 листопада відійшов у засвіти український письменник, поет, екс-голова Тернопільської обласної організації НСПУ Богдан Бастюк. Про це у соціальній мережі Фейзбук повідомила письменниця Леся Романчук.

«Бувають новини, що збивають з ніг, від яких терпнуть руки і перехоплює подих. І кричиш у слухавку: «Як Богдан? Чому Богдан? Не може бути, щоб Богдан!» Цієї ночі не стало Богдана Бастюка.
Відлетів на лелечім крилі письменник — прозаїк, тонкий лірик, блискучий гуморист, глибокий і щирий у слові, мудрий галичанин, добрий друг, один з монолітних каменів, на якому стояла наша Спілка.
Коли вмирає поет — гине частка світу. Відламався край, поменшало нам радості, не стало сміху. А ти ж казав, що не пора! Чи та пора настала?”
Богдан Бастюк залишив по собі велику творчу спадщину. Він автор збірок поезій «Коріння», «Вдома», «Трава у профіль», «Сто мініатюр», «Цілушка», «Мандрівка порами року», «Словини»; книжок гумору «Дефіцитна кандидатура», «Сільська аеробіка», «На кривому цвяшку», «Сміхомаргіналії»; повістей «Сопигора», «Пасинки Європи», «Війна у війні».
Лауреат премій імені братів Лепких, імені Степана Рудацького, імені Уласа Самчука.

Свобода