Вчора, 21 жовтня, у Чортківській ЗОШ №2 відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку, присвяченого усім Героям України, які віддали своє життя за гідність, честь та свободу нашої держави.

Урочистий захід розпочався із виконання Державного Гімну України. Чортківські священики освятили пам’ятний знак та помолились за загиблих захисників України, зокрема, воїнів Чортківщини Романа Ільяшенка, Володимира Коцюка, Дениса Громового та Романа Рущака, за мир та добробут України.
Аби віддати шану світлій пам’яті загиблих героїв, що віддали свої життя за цілісність і суверенітет держави, а також висловити вдячність живим воїнам за їхній ратний подвиг у боротьбі з незаконними збройними формуваннями прийшли перший заступник голови РДА Валерій Запухляк, заступник голови РДА Іван Віват, народний депутат України Олег Барна, міський голова Михайло Вербіцький, директор загальноосвітньої школи №2 Руслан Кульчицький, громададськість краю, духовенство, студентська та учнівська молодь.
Перед присутніми виступив військовослужбовець, який перебував в зоні АТО, старший сержант запасу М.Канюс, зазначивши, що цей пам’ятний знак стане нагадуванням нащадкам, що ми не маємо права ні на мить забувати про подвиг героїв України, що пролита кров проросте зернами віри у світле і мирне майбутнє нашої держави, – повідомляє прес-служба РДА.
Пам’ятний знак має вигляд національного герба, усередині якого падаючий голуб.
На знак поваги та світлої пам’яті учасники заходу поклали до знаку живі квіти та засвітили свічки.
Слава Україні! Героям Слава!

5

9

8

11

10

1

3

2