14 жовтня в Україні традиційно відзначається день Покрови Пресвятої Богородиці водночас День Українського козацтва. Указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві відзначається державне свято День захисника України.

В Копичинській виправній колонії (№112) проведено інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені Дню Покрови Пресвятої Богородиці та Дню захисника України.
По відділеннях соціально-психологічної служби для засуджених було організовано та проведено лекцію на відповідну тематику. У Гусятинській вечірній школі при колонії проведено тематичний урок із засудженими. По молитовних кімнатах установи представниками православної та Греко-Католицькими конфесіями було відслужено панахиду за загиблими українцями та проведено молитву за Україну. Для персоналу установи було організовано перегляд фільму: «Кровний ворог».
У Чортківській установі виконання покарань (№ 26) начальником відділення соціально-психологічної служби групи соціально-виховної та психологічної роботи лейтенантом внутрішньої служби Денисом Тетерваком для засуджених господарської обслуги була прочитана лекція. Після чого капеланом установи отцем Євгеном Гаврилишиним в церкві святого Апостола і Євангеліста Івана, що на території установи, була відправлена урочиста літургія та переказано історію свята Покрови, яку засуджені вислухали із великим зацікавленням, а також помолилися за усіх тих хто захищає Україну.

Прес-служба
управління ДПтС України в Тернопільській області

100_3699

100_3695

DSCF0588 1