Мешканці Тернопільщини і Рівненщини попрощалися із «кіборгом», який загинув, захищаючи Донецький аеропорт. 26-річний боєць був родом із села Білокриниця, Кременецького району. Зустрічали тіло Героя на колінах та зі свічками у руках.

26-річний В’ячеслав Мельник, із села Білокриниця, на Кременеччині, батько –  2-х синів – 7-ми та 4-х років. Дружина бійця загинула рік тому. То ж дітей виховував сам. Але уникнути служби в АТО не намагався. Тиждень тому В’ячеслава не стало. Зустріти тіло Героя вийшло чимало знайомих і незнайомих мешканців Рівненської і Тернопільської областей.

Мешканці Кременця:

«Це наші діти гинуть. Про що можна говорити? За Україну гинуть. Ми не знали його, але знаємо, що це є Герой. По-іншому не можем».

ОЛЬГА СИНИЦЬКА, мешканка Кременця:

«Не знала, але чула і прийшла, щоб його провести в останню путь. Я вважаю, що то мій долг і не тільки мій. Раз би їх там не було, то вони би всі тут були. Нам би була така сама біда».

ОЛЕГ ЗАГОРОДНИЙ, мешканець Кременця:

«Розділити горе, підтримати батьків, близьких».

МИХАЙЛО ФЕДОРИНСЬКИЙ, мешканець Кременця:

«Наш краянин, який нас захищав, Герой, нашу державу. Це наш обов’язок патріотичний».

В’ячеслав Мельник служив у 80-й аеромобільній бригаді. З важким пораненням руки, при захисті Донецького аеропорту, чоловіка разом з іншими пораненими вивозили санітарним авто. При виїзді із летовища машину обстріляли із «Градів». Поховали В’ячеслава у середу.

Телеканал ІНТБ