Вчора, 11 січня, за повідомленням Чортківських районної ради та РДА, в малому залі райрадівського адмінбудинку відбулася нарада, в якій взяли участь голова Чортківської районної ради Володимир Заліщук, заступник голови райради Любомир Хруставка, заступник начальника відділу організаційної роботи Ярослав Дзиндра, голова райдержадміністрації Степан Кобіс, перший заступник голови РДА Ростислав Філяк, заступник голови РДА з гуманітарних питань Іван Стечишин, міський голова Михайло Вербіцький, керівники відділів, управлінь Чортківської РДА.

 

Нарада відбулася під головуванням заступника голови облдержадміністрації Петра Гоча за участі керівників відділів, департаментів, управлінь Тернопільської ОДА. Основна мета зібрання – врегулювати з січня 2013 року здійснення видатків на фінансування бюджетних установ у зв`язку з набуттям містом Чортковом статусу міста обласного значення.

Як уже раніше повідомлялося, рішеням сесій Чортківської районної ради на виконання постанови Верховної Ради України Чортківській міській раді передано частину установ. Проте на сьогоднішній день місто не готове профінансувати виплати заробітної плати працівникам переданих бюджетних установ, міською радою не забезпечено функціонування установ в правовому полі. Тому на нараді намічено кроки, які має здійснити Чортківська міська рада та відповідні структурні підрозділи Чортківської РДА для прийнятя даних установ та створення нових, відповідно до чинного законодавства.

Крім того було напрацьовано шляхи, конкретних виконавців та терміни забезпечення виплати заробітної плати усім працівникам бюджетної сфери Чортківщини.