Минулюї п’ятниці в сесійній залі районної ради зібралися люди, котрі не мислять свого життя без футболу – голова Чортківської районної федерації футболу Іван Стечишин, тренери, футболісти, уболівальники. Усі вони, без винятку, є патріотами своєї вітцівщини, бо по-справжньому переживають за розвій спортивного руху у нашому районі загалом, а футболу зокрема.

А перед тим на понеділковій нараді в голови Чортківської РДА Віктора Шепети також обговорювалося питання про розвиток футболу на Чортківщині. Його підняли на свої «щити» заступник голови районної ради Любомир Хруставка і Білівський сільський голова Володимир Шматько, до їхньої розмови долучився і районний очільник пан Шепета.
…Тому формат зустрічі владців і футбольної громадськості мав дати відповіді на питання: як допомогти у цей скрутний час вистояти чортківському футболу та які потрібно привести в лад механізми, щоб наші команди тішили своїх уболівальників яскравою і результативною грою?
Проте на зустріч з футбольними «легатами» у п’ятницю (не зрозуміло з яких причин) не з’явилися ні Любомир Хруставка, ні Володимир Шматько. Прийшов зі своєю «свитою» лише голова РДА Віктор Шепета, але не для того, щоб обговорити питання, які нині найбільше цікавлять футболістів, а, користуючись слушною нагодою, підняти серед загалу людей свої шкурні (кадрові) питання. Звісно, що це обурило футболістів та уболівальників, із залу посипалися гамір і свист. Всі чекали конструктивного діалогу з чинною владою, а не словесної тріскотні. На зустрічі були присутні і президент ФК «Чортків» Валерій Соколенко, два тренери команди. Останнім часом «Чортків» не показує результату, на який від команди чекають її вболівальники. Команду, складається враження, сьогодні лихоманить, а найближчим часом (існує така загроза) вона взагалі може не вийти на поле. Причина одна – районна влада цьогоріч  суттєво зменшила фінансування футбольної команди, яка минулого року була чемпіоном Тернопільської області.
«Але, що ти з того Шепети візьмеш, – сказав після зустрічі один із футбольних уболівальників, – він профан і в футболі, і в культурі, і в освіті… космос чортківського розливу». Єдина заслуга цього чоловіка – він головний “тимошенківець” нашого району і права рука одіозного нардепа Василя Деревляного.

 

One Response