Шановні краяни! Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою.

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії та сподівання на добру долю. Кожен із нас сприймає це свято із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри у краще майбуття.
У ці світлі дні вітаємо Вас із величним святом Христового Воскресіння, яке уособлює перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, праведності і величі духу.
Нехай свято Воскресіння Христового наповнює Ваші життя світлом і радістю, додає наснаги та енергії, а серця будуть сповнені вірою у перемогу добра, як сповнені цим світлі миті Великодня!
Бажаємо Вам і Вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує Вам любов, радість, мир та злагоду на довгі літа.
Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.
 Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Золотопекторалівці.