Вагомим внеском у допомогу бійцям АТО стали благодійні концерти, під час яких волонтери збирають кошти для потреб українських воїнів, які захищають Україну від російських агресорів. Не стали осторонь благородної справи й аматори сцени Бережанщини.

Нещодавно благодійні концерти у центрі міста провели учасники гурту «Берег Жанни» (кер. Андрій Винник) та зразкової естрадної студії «Крок» (кер. Роман та Роксолана Видиші). На концерті гурту «Берег Жанни», що проходив місяць тому, вдалося зібрати 5200 грн., а під час виступів юних талантів студії «Крок» (25 чудових номерів), якими з великим задоволенням насолоджувалися бережанці та гості міста 12 вересня на площі Ринок у Бережанах, було зібрано 3788 грн.
Як розповіли голова Громадського формування «Бережанська Самооборона», директор музею Б.Лепкого Олег Захарків та волонтери, представники Бережанського районного координаційного центру підтримки бійців у зоні АТО Галина Сапеляк і Любомир Кузяк, частину зібраних за останній період коштів (2900 грн.) передали бійцям батальйону УНСО, де служать наші земляки Володимир Підлужний, Петро Кузів, 1 тис. грн. – виділили бійцю БРБМОП взводу №3 відділу №1 ГУМВСУ в Луганській області Віталію Лазару, 800 грн. – учаснику АТО Володимиру Якиміву. Придбали 4 рації «Моторола» для 24-ї Об’єднаної механізованої бригади (передали через бійця Ігоря Семеновича), «закрили» борги на витрати електрогенератора тощо. Звіт зібраних коштів ведеться ретельно.
Вдячні волонтери усім жертводавцям, особливо благодійникам, серед яких найактивніші Михайло Михайлечко, Іван Горинь, агропідприємство «Світанок» (Михайло Болюх – 2500 грн.), Ганна Мищишин, Марія Возняк, Галина Копча, Василь Дудар (с. Шибалин) та деякі інші, котрі, вболіваючи за наших військових, щедро діляться коштами, продуктами, ліками, потрібними речами, що рятують бійців на сході України. Збір допомоги зараз, на жаль, уже не такий успішний, дехто розчарувався, дехто збіднів, але, як наголошують волонтери, ми повинні вболівати за наших відважних воїнів, допомагати їм вистояти, адже вони захищають і наш спокій.
Бажано, щоб до проведення благодійних концертів у районі долучалося більше артистів-патріотів, талановитих виконавців. За вдалої організації, жвавої участі краян задля збору коштів на потреби нашої армії будуть відбуватися й «гаражні розпродажі» – предметів побуту та інтер’єру, техніки, художніх виробів, прикрас, раритетів, національного одягу та інших речей, які можна приносити до Центру допомоги воїнам АТО на вул. Шевченка, 1 м. Бережани. За інформацією щодо збору речей можна звертатися також за номером телефону 0680207476.
Допомога бійцям АТО – святий обов’язок кожного громадянина України. Не будьте байдужими, адже від щирої участі, згуртованості, щедрого благодійництва, активного сприяння армії залежить не одне життя наших побратимів. Варто пам’ятати відомий вислів Марка Аврелія «Люди народжені, щоб допомагати один одному».
Будьмо справжніми патріотами, свідомими дітьми своєї країни! Не залишаймо її в часи тимчасового ослаблення, скорботи і скрути. Єднаймось попри все, будьмо незламними й непохитними, адже ми – тил, запорука успішного завершення жахливої, нікому не потрібної війни з підступним ворогом, кремлівським агресором, путінськими найманцями-виродками. І пам’ятаймо – Україна неодмінно переможе!

Тетяна Бідзіля, м. Бережани.

На світлинах: учасники благодійного концерту на підтримку воїнів у зоні АТО – виконавці естрадної студії «Крок» виступають на пл. Ринок м. Бережани.

кнцерт студ. Крок

концерт студіякрок

Центр доп.АТО гараж.розпродаж