Вчора, 16 вересня, біля Чортківського державного медичного коледжу, по вул. Гоголя, відбулося урочисте відкриття та освячення відремонтованої дороги.

На відкритті були присутні голова РДА Михайло Сташків, міський голова Михайло Вербіцький, директор Чортківського державного медичного коледжу, заслужений лікар України, кандидат  медичних наук Любомир Білик, депутати, педагогічний та студентський колективи, представники ЗМІ.

З ініціативи директора медичного коледжу Любомира Білика та вагомої підтримки депутатів Чортківської міської та Тернопільської обласної рад було проведено повну реконструкцію цієї частини дороги та заміну водопровідних труб на ній, яка через часті прориви водопровідної системи завдавала жителям міста значних незручностей.

Звертаючись до присутніх директор Чортківського медколеджу Любомир Білик висловив слова подяки усім, хто взяв участь в облаштуванні та благоустрою, прилеглої до навчального закладу території.

Всечесні отці: протосинкел Бучацької єпархії УГКЦ Володимир Заболотний та митрофорний протоієрей Михайло Левкович освятили відремонтовану дорогу, а перші особи району і міста урочисто перерізали символічну стрічку.

20

21

24

One Response

  1. olko

    Доки в нашій державі з звичайної роботи по ремонту дороги, відомі міські засранці будуть робити політичні шоу?