Сьогодні у багатьох батьків зійшла нанівець звичка разом з дітьми читати дитячі періодичні видання. Адже початковий (головний) період розвитку дитини приходиться на 3 – 6 років. Малеча поринає у світ пізнання, у світ інтересу до всього, що є поруч, і що її оточує. Дітлахи з неприхованим азартом задають питання: «НАВІЩО»?? «ЧОМУ»?? «КОЛИ»?? «ДЕ»?? «ЯК»?? і т.д. Дати відповідь на їх запитання допоможе яскраво оформлений сучасний журнал «Равлик».


Колектив журналу пропонує нестандартний, сучасний підхід до розвитку дитини через розваги. Разом з Равликом малеча навчиться: читати, фантазувати, розвивати пам’ять, моторику рук, логіку та мислення.  Яскраві сторінки повняться  завданнями, іграми, конкурсами, розмальовками та саморобками.  

Передплатити журнал   “Равлик” на 2016 рік можна у всіх поштових відділеннях “УКРПОШТИ”.  Сторінка з інформацією про передплату у Каталозі на 2016 рік – 149, та в тематичному і алфавітному покажчику.

Індекси:  помісячний – 86655,  пільговий (на рік) – 86677.

Як передплатити видання  он-лайн?  Заходимо на сторінку http://presa.ua/ Пишемо у віконечку  “пошук”  індекс видання, або його назву, та тиснемо ENTER. Далі все за інструкцією.

Увага батькам! З кожного передплаченого вами видання 1 гривня піде на передплату “Равлика” для дітей-сиріт.

З повагою, колектив журналу «Равлик»; т.(+380) 104 17 35,
Email: ukr.ravlyk@ukr.net     Сайт-візитка  http://www.ravlyk.net.ua/

86655  baner_Ravlik_1000x300px